آرای انضباطی ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتور اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت رسمی فدراسیون، رای کمیته انضباطی به توضیح زیر است:

آرای انضباطی ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتور اعلام شد

جهت دریافت مشاوره خدمات سفارش تراکت آنلاین از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

در مورد تخلف انتسابی به باشگاه تراکتور تبریز مبنی بر استفاده از شعارهای موهن از سوی تماشاگران منتسب به داور و تیم مقابل (پرسپولیس) از هفته دوم رقابتهای لیگ برتر کشور، با توجه به محتویات پرونده، گزارش داور مسابقه و نماینده فدراسیون و نیز نقض رای قبلی صادره این کمیته از سوی کمیته استیناف به لحاظ عدم امضا ذیل رای توسط رئیس و معاون وقت کمیته انضباطی، تخلف انتسابی به باشگاه مذکور محرز و مسلم تشخیص داده شد.

بر همین اساس مستند به مواد 85 و 86 از مقررات انضباطی باشگاه تراکتور تبریز به پرداخت مبلغ 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می گردد.

رای صادره ظرف مدت 7 روز در کمیته استیناف قابل تجدید نظر خواهی میباشد و تجدید نظر خواهی مانع از اجرای حکم صادره خواهد بود.

در ضمن در رابطه با اجرای رای تعلیقی موضوع دادنامه شماره 93 مورخ 7 اردیبهشت ماه 98 و با توجه به مفاد دادنامه شماره 51 مورخ 26 شهریورماه 98 کمیته استیناف که اجرای محکومیت تعلیقی همچون اجرای سایر تنبیهات در حوزه عمل کمیته انضباطی قرار گرفته شده است، بر اساس بند 4 ماده 103 مقررات انضباطی پس از معین تکلیف، قطعیت این رای عمل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 17 اسفند 1398 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 2129

به "آرای انضباطی ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتور اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرای انضباطی ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتور اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید