خبرنگاران سالانه 10 هزار واحد مسکونی در هرمزگان احداث می گردد

به گزارش گیگابلاگ، بندرعباس- خبرنگاران- استاندار هرمزگان گفت: تا افق سال 1405 با در نظر دریافت نرخ رشد جمعیت و در راستای تعادل بخشی عرضه و تقاضای مسکن باید سالیانه 10 هزار واحد مسکونی در استان احداث گردد.

خبرنگاران سالانه 10 هزار واحد مسکونی در هرمزگان احداث می گردد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

فریدون همتی شامگاه چهارشنبه در نشست ستاد بازآفرینی شهری و شورای مسکن استان اضافه کرد: از این تعداد باید سالیانه هزار واحد مسکونی برای دهک های اول تا سوم با مشارکت و یاری نهادهای حمایتی، خیران و دولت احداث گردد.

وی بیان داشت: فراوری مسکن برای دهک های چهارم تا هشتم نیز هر سال چهار هزار و 700 واحد و برای دهک های هشتم تا دهم نیز سالیانه چهار هرار و 300 واحد طبق مطالعه انجام شده، خواهد بود.

استاندار هرمزگان اظهارداشت: در سه سال اخیر نیز هرسال 10 هزار واحد مسکونی در استان هرمزگان احداث شده که نشان می دهد، می توانیم بر اساس برنامه ریزی انجام شده به سمت تعادل بخشی در این حوزه گام برداریم.

همتی در ادامه به طرح های مسکن مهر در هرمزگان اشاره نمود و گفت: از مجموع 2 هزار و 842 واحد مسکن مهر که قرار بود در سالجاری در تکمیل گردد، تا به امروز هزار و 322 واحد آن آماده تحویل شده و هزار و 521 واحد باقی مانده نیز تا خاتمه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان داشت: 2 تعاونی مسکن مهر نیز در هرمزگان دارای مسائل و مسائل پیچیده حقوقی هستند که کوشش می کنیم با همکاری اعضا شرایط طرح های آن ها را نیز معین تکلیف و تحویل داده گردد.

استاندار هرمزگان یادآورشد: شاخص توزیع درآمد در مناطق شهری استان نشان می دهد در سال های اخیر توزیع درآمد عادلانه تری در این استان شکل گرفته و هرمزگان نسبت به میانگین کشوری از شرایط بهتری در شاخص تعادل در توزیع درآمد بین دهک های مختلف برخوردار است.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 6226

به "خبرنگاران سالانه 10 هزار واحد مسکونی در هرمزگان احداث می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سالانه 10 هزار واحد مسکونی در هرمزگان احداث می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید