شهادت مامور کلانتری قلهک بر اثر سوختگی

به گزارش گیگابلاگ، جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: ستوان دوم پرویز کرمپور مأمور جان برکف کلانتری قلهک که بر اثر حادثه دچار سوختگی شدید شده بود، شب گذشته به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهادت مامور کلانتری قلهک بر اثر سوختگی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ جلیل موقوفه ای، افزود: چند روز پیش یکی از مأموران کلانتری قلهک برای اجرای ابلاغ قضائی و حکم خلع ید به همراه نماینده دادستان و دادورز به آدرس معین در خیابان شریعتی، خیابان یخچال مراجعه کرد.

وی گفت: آدرس فوق خانه ای متعلق به یک خانم بود، اما همسرش در آنجا ساکن بود و شاکی طبق قانون حکم خلع ید را از مراجع قضائی گرفته بودند.

هنگامی که مأمور پلیس به همراه نماینده دادستان به آدرس مذکور مراجعه کردند همسر شاکی موضوع را پذیرفت و سپس نماینده قانونی دادگستری، مشغول تنظیم صورت جلسه شد.

در این حین همسر شاکی پس از ورود به آشپزخانه، با برداشتن یک قوطی وایتکس حاوی تینر، محتویات را روی خود ریخت و با روشن کردن کبریت قصد آتش زدن خودش را داشت، اما مأمور کلانتری با حواس جمعی، کبریت روشن را از دست وی گرفت و این شخص را به راهرو برد تا از خطرات احتمالی جلوگیری کند.

موقوفه ای ادامه داد: در ادامه فردی که روی خودش تینر ریخته بود، اعلام کرد که در حال سوختن است که بلافاصله مأمور کلانتری وارد آشپزخانه شده و با پر کردن یک پارچ آب، قصد داشت آب را روی صورت مرد ریخته و از شدت سوزش صورتش کم کند غافل از اینکه این مرد در جیبش فندک داشت و با روشن کردن فندک خود را آتش زد.

این مقام انتظامی شرح داد: مأمور جان بر کف پلیس، حین روبرو شدن با این صحنه، پارچ آب را روی مرد ریخت، مجدداً او را بغل کرده و از پله ها پایین آورد تا وارد حیاط کرده و از سوختن بیشتر آن جلوگیری کند غافل از اینکه لباس خودش هم آغشته به تینر شده و وی نیز سوخت.

وی ادامه داد: در ادامه همسایگان، نماینده دادستانی و پسر 22 ساله این مرد که در محل حضور داشتند، با مشاهده این صحنه بلافاصله شیلنگ آب را باز کرده و روی این دو نفر ریخته و با حضور عوامل اورژانس و آتش نشانی در نهایت این دو نفر به بیمارستان منتقل شدند که همسر شاکی به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ، گفت: ستوان دوم پرویز کرمپور مأمور جان بر کف کلانتری قلهک که بر اثر این حادثه دچار سوختگی شدید 60 درصد از نوع درجه سه از ناحیه صورت، سینه، دست و سایر قسمت های بدن شده و در آی سی یو بیمارستان بستری بود، شب گذشته به درجه رفیع شهادت نائل شد.

راوه بلاگ: راوه بلاگ | با مجله صنعتی راوه همراه باشید

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 5501

به "شهادت مامور کلانتری قلهک بر اثر سوختگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهادت مامور کلانتری قلهک بر اثر سوختگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید