صندوق پالایشی یکم مجوز فعالیت گرفت، شمارش معکوس برای بازگشایی نماد

به گزارش گیگابلاگ، خبرنگاران : سازمان بورس و اوراق بهادار، مجوز فعالیت صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم را صادر کرد .

صندوق پالایشی یکم مجوز فعالیت گرفت، شمارش معکوس برای بازگشایی نماد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سفرها بیشتر بدانید.

به گزارش گیگابلاگ به نقل از سنا، صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم ، در اجرای ماده 28 و بند 6 ماده 7 قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر 1384 و ماده 2 قانون توسعه ابزارها ونهادهای اقتصادی جدید به منظور تسهیل اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی مصوب آذر 88 با مجوز این سازمان نزد مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران، به عنوان نهاد اقتصادی ثبت شده است .

این صندوق سرمایه گذاری مجاز است از تاریخ صدور این مجوز(9 آذر 99) با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و در چارچوب اساسنامه مصوب خود به عنوان یک نهاد اقتصادی - صندوق سرمایه گذاری فعالیت کند.

در همین حال محمود گودرزی، معاون بازار شرکت بورس در گفت و گو با ایرنا گفت: همه فعالیت های مربوط به بازگشایی صندوق اجرا شده و مدیر این صندوق باید بوسیله هماهنگی با سامانه معاملات بر خط (OMS) مجوز بازگشایی را از سازمان بورس اخذ کند و ترتیبات افشای ارزش خالص دارایی های صندوق را انجام دهد.

وی اضافه کرد: مسئله ای از سوی شرکت بورس برای بازگشایی وجود ندارد و به محض اعلام آمادگی از سوی مدیر صندوق و انجام فعالیت های مربوط در این زمینه نماد این صندوق بازگشایی خواهد شد.

به گفته گودرزی، اکنون در انتظار تایید مدیر صندوق پالایشی یکم بسر می بریم تا بتوان اطلاعیه مربوطه را صادر و نماد را بازگشایی کرد.

گودرزی اعلام کرد: تا به امروز زمان دقیقی برای بازگشایی نماد ارائه نشده است، اما به نظر می رسد تا چند روز آینده فعالیت های مربوط به این اقدام به مراحل پایانی خود نزدیک گردد و اطلاع رسانی های لازم از سوی شرکت بورس ارائه می گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 7197

به "صندوق پالایشی یکم مجوز فعالیت گرفت، شمارش معکوس برای بازگشایی نماد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صندوق پالایشی یکم مجوز فعالیت گرفت، شمارش معکوس برای بازگشایی نماد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید