موافقت شورای عالی انقلاب فرهنگی با افزایش 50 درصدی جایزه جلال

به گزارش گیگابلاگ، جلالی از موافقت شورای عالی انقلاب فرهنگی با افزایش 50 درصدی جایزه اطلاع داد و گفت: برگزیدگان 150 و شایستگان تقدیر 30 میلیون تومان جایزه دریافت می نمایند.

موافقت شورای عالی انقلاب فرهنگی با افزایش 50 درصدی جایزه جلال

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، مصطفی جلالی، دبیر اجرایی سیزدهمین جایزه جلال، از موافقت شورای عالی انقلاب فرهنگی با افزایش 50 درصدی این جایزه اطلاع داد و گفت: بر این اساس برگزیدگان هر بخش مبلغ 150 میلیون تومان جایزه دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: همچنین شایستگان تقدیر در هر بخش نیز مبلغ 30 میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

جلالی با بیان این مطلب که بنیاد از نامزد های این دوره جایزه جلال، شماره حساب دریافت نموده و به محض اعلام اسامی برگزیدگان جوایز به حساب آن ها واریز خواهد شد، گفت: جوایز آثار شایسته تقدیر نیز همان زمان به حساب نویسندگان واریز می گردد. لوح تقدیر و نشان جایزه نیز به آدرس آنان ارسال می گردد.

وی ادامه داد: ما به وسیله معاونت فرهنگی وزارت ارشاد خواسته بودیم که با توجه به اینکه خسارات کرونا بر حوزه فرهنگ گسترده بوده است، با افزایش 50 درصدی مبلغ جایزه موافقت کند که خوشبختانه شورا با این پیشنهاد موافقت کرد.

جلالی گفت: به سنت هر سال ما هدیه ناقابلی (یک میلیون تومان) نیز برای نامزد های جایزه به پاس اینکه کتابشان تا مرحله پایانی بالا آمده است، واریز می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 7403

به "موافقت شورای عالی انقلاب فرهنگی با افزایش 50 درصدی جایزه جلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت شورای عالی انقلاب فرهنگی با افزایش 50 درصدی جایزه جلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید