نتایج انتخابات امروز چه زمانی اعلام می گردد؟

به گزارش گیگابلاگ، سید اسماعیل موسوی گفت: ساعت 18 امروز اخذ رای پایان می یابد و پس از تجمیع نتایج، ستاد انتخابات وزارت کشور نتیجه را اعلام خواهد نمود.

نتایج انتخابات امروز چه زمانی اعلام می گردد؟

به گزارش فارس؛ سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: همکاران ما در 3400 شعبه از امروز صبح مستقر شده اند و ستاد انتخابات کشور هم فرآیند رای گیری را به صورت لحظه ای در سراسر کشور رصد می نماید. تمام کوشش ما این بوده با رعایت پروتکل های بهداشتی دغدغه مردم را کم کنیم و شعبات را به اقلام بهداشتی مجهز کردیم و در عین حال به مردم هم برای حضور در شعب اخذ رای توصیه به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری کردیم.

وی با طرح این پرسش که چه کسانی می توانند در این مرحله رای دهند، گفت: کسانی که در اسفندماه 98 در همین حوزه های انتخابیه رای داده اند می توانند به همین حوزه ها مراجعه و رای دهند و گروه دوم هم کسانی هستند که اصلا رای نداده اند می توانند در حوزه انتخابیه مدنظر خود رای بدهند.

موسوی خاطر نشان کرد: متولدین روز 21 شهریور ماه سال 1381 و قبل از آن می توانند با حضور در شعب رأی دهند. اثر انگشت را بدلیل انتقال ویروس کرونا حذف نموده ایم.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خاطر نشان کرد: طبق قانون انتخابات در 10 ساعت برگزار می گردد و ساعت 18 امروز اخذ رای سرانجام می یابد و بلافاصله شمارش شروع می گردد.

وی بیان داشت: پس از تجمیع نتایج، ستاد انتخابات وزارت کشور نتیجه را اعلام خواهد نمود.

راوه بلاگ: راوه بلاگ | با مجله صنعتی راوه همراه باشید

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 5860

به "نتایج انتخابات امروز چه زمانی اعلام می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج انتخابات امروز چه زمانی اعلام می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید