آزمون: بازی مقابل روسیه تجربه بسیار مفیدی بود

به گزارش گیگابلاگ، مریم ازمون گفت: از اینکه برابر تیمی که در سطح بالای فوتبال بوده، در رنکینگ 24 فیفا واقع شده است و در اروپا که مهد فوتبال است، به رقابت پرداختیم، خوشحالم و از فدراسیون فوتبال که این بازی را برای ما تدارک دید تشکر می کنم. بدون شک این دو ملاقات تدارکاتی را آغاز خوبی برای بازی های بعدی می دانم.

آزمون: بازی مقابل روسیه تجربه بسیار مفیدی بود

وی گفت: ببنید اگر یک تیم فوتبال با برترین امکانات در برترین شرایط فقط تمرین کند تا بازی و رقابت رسمی تدارکاتی نداشته باشد، نمی تواند از نظر فنی و روانی نسبت به تیم خود و تک تک بازیکنان شناخت پیدا کند و این بازی در این سطح برای تیم ما بسیار عالی بود با توجه به اینکه ما چند ماه زمان تا مسابقات اصلی داریم، معتقدم محک خوبی خوردیم.

آزمون ادامه داد: در بازی های تدارکاتی واقعا نتیجه خیلی مهم نیست و برای من مربی بدون شک نتایج فنی و انالیز بازیکنانم خیلی مهمتر بود که خوشبختانه به نتایج خوبی رسیدم. اینکه ما در چه پستهای ضعف داریم و باید از بازیکنان آماده لیگ یاری بگیریم باعث خواهد شد تا در روند رو به رشد تیم برنامه ریزی دقیق تری داشته باشیم.

وی اضافه نمود: ما باید روند بازی با تیم های تراز اول را در دستور کار داشته باشیم و حداقل تا قبل از مسابقات بتوانیم در فیفا دی ها بازی برگزار کنیم. اگر ما با تیم ضعیف تر از خودمان بازی می کردیم مطمئنا نمی توانستیم به نقاط ضعف خود پی ببریم و حتی بازیکنان را در پست های مختلف در شرایط مسابقه ازمون و خطا قرار دهیم.

آزمون در سرانجام گفت: این بازی از نظر فنی به من و بازیکنانم خیلی یاری کرد. از نظر روحی هم بازیکنانم به یک خودباوری و اعتماد به نفس خوبی رسیدند و بازی دوم خیلی راحتر کار کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 30 تیر 1402 بروزرسانی: 30 تیر 1402 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 21247

به "آزمون: بازی مقابل روسیه تجربه بسیار مفیدی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون: بازی مقابل روسیه تجربه بسیار مفیدی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید