مقالات گردشگری

کدام بودجه موثرتر است؟

بودجه دولت بخشی از تقاضای کل در اقتصاد را تشکیل می دهد. در یک تقسیم بندی ساده می توان بودجه دولت را به سه بخش تقسیم کرد: حقوق و دستمزد، هزینه های اداری و نهایتا بودجه عمرانی. در هر سه حالت دولت پولی را به بخشی از جامعه می دهد و آنها پول را برای مصارف شخصی...

20 دی 1399

هنوز هم بعضی رفتارها قابل هضم نیست، با تمام وجود می جنگیم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در مورد شرایط پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: طبق برنامه قبلی قرار بود بعد از بازی باذوب آهن به قطر بیاییم. خوشبختانه خیلی راحت با رعایت پروتکل های بهداشتی با پرواز اختصاصی آمدیم.

20 دی 1399

بهترین فودکورت های تهران ، بهترین ارائه دهنگان غذای پایتخت!

معمولا از فودکورت ها در شهرهای عظیم و تجاری استفاده می نمایند؛ همه آنها از یک فرمول ارائه غذا بهره بوده و دارای سالنهایی مشترک برای نشستن مشتریان و میل کردن غذا هستند. مشهورترین فودکورت های تهران در جلوی خود از کانکسی برخوردار بوده که مراحل سفارش و تحویل...

19 دی 1399

معیارهای داوری برگ&zwnjریزان تهران

تهران (پانا)- دبیر اولین مسابقه عکس برگ ریزان تهران درباره بعضی معیارهای داوری برای انتخاب عکس مناسب در این مسابقه توضیحاتی ارائه کرد.

17 دی 1399

سازگاری واکسن چینی کرونا با بدن

کروناواک اولین واکسنی است که در رقابت های بین المللی برای ساختن واکسن سارس-کوو-2 ویروس عامل کووید-19 به عرضه رسیده است. این واکسن یکی از 12 واکسن آزمایشی است که تا به امروز به مرحله سوم آزمایش ها رسیده است.

29 آذر 1399

اعلام برنامه تمرینی پرسپولیس قبل از سفر به قطر برای فینال آسیا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، اردوی دو روزه شاگردان یحیی گل‌محمدی پس از تمرین امروز به خاتمه خواهد رسید.

26 آذر 1399

عراقچی وارد عمان شد

تهران (پانا)‌ - معاون سیاسی وزارت امور خارجه، دقایقی پیش برای برگزاری هفتمین دور کمیته مشترک مشورت‌های راهبردی ایران و عمان وارد مسقط شد.

25 آذر 1399

سرمایه گذاری 610میلیارد ریالی بخش خصوصی برای احداث دهکده گردشگری در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: بخش خصوصی برای احداث و راه اندازی یک دهکده گردشگری در این استان 610 میلیارد ریال سرمایه گذاری می کند.

17 آذر 1399

رفتار کریمانه امام علی علیه السلام با مردم بر اساس روابط و شأن انسانی

رفتار کریمانه امام علی(ع) با فقیران و حفظ آزادی و انسان دوستی ان حضرت(ع) که براساس روابط و شأن انسانی آنها رفتار می کردند. که نمونه و الگویی برای تمام دنیا و مسلمانان و غیر مسلمانان بود.

16 آذر 1399

خبرنگاران استاندار: بانک کشاورزی برای توسعه زنجیره تولید استان تسهیلات ویژه می دهد

بجنورد - خبرنگاران - استاندار خراسان شمالی گفت: با موافقت کمیسیون کشاورزی مجلس، بانک کشاورزی برای توسعه زنجیره های تولید محصول و اجرای طرح های نوین آبیاری در این استان تسهیلات ویژه ای منظور خواهد کرد.

16 آذر 1399

آفریقای جنوبی، جواهر قاره سیاه

آفریقا قاره ای زیبا و پرجاذبه است. در این قاره جنگل های مختلفی قرار گرفته است و به دلیل قدمتی که دارد، بناهای تاریخی و باستانی متفاوتی را در کشورهای مختلف آفریقا می توان دید. یکی از ثروتمندترین و پیشرفته ترین کشورهای این قاره، کشور آفریقای جنوبی است که...

2 آذر 1399

افزایش هولناک فوتی های کرونا با تشدید آلودگی هوا

خبرنگاران : متخصصان از ارتباط هولناک آلودگی هوا با افزایش فوتی های کرونا در کلانشهرها سخن گفتند و به گروه های پرخطر توصیه کردند در روزهای آلوده از منزل خارج نشوند.

1 آذر 1399

هشدار سفارت آمریکا در باکو درباره احتمال وقوع حملات تروریستی

سفارت آمریکا در باکو طی بیانیه ای از دریافت گزارش هایی مبنی بر احتمال وقوع حملات تروریستی در باکو اطلاع داد و از اتباع خارجی ساکن پایتخت جمهوری آذربایجان خواست که از حضور در اماکن شلوغ اجتناب نمایند.

1 آذر 1399

درخواست زالی برای منع سفر در تعطیلات آخر هفته

فرمانده مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به شاخص های بسیار فزاینده بیماری در استان تهران، ضمن تحلیل تفاوت ها و نکات تمایز پیک سوم اپیدمی نسبت به پیک های گذشته، گفت: امروز طی نامه ای به وزیر بهداشت درخواست کردیم تا برای تعطیلات تجمیع هفته آینده...

29 آبان 1399

چرا به گرجستان سفر کنیم؟

یکی از مهمترین جاهای دیدنی فرانسه که بعید است تا به امروز تصویر آن را ندیده باشید، بنای طاق پیروزی پاریس است؛ یک طاق سنگی سفید که با ارتفاع 50 متری، در میان میدانی عظیم و شلوغ جای گرفته است. این طاق زیبا در کنار برج ایفل…

28 آبان 1399

کرونا سرایت پذیرتر از قبل در تهران جولان می دهد

فرمانده مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به شاخص های بسیار فزاینده بیماری در استان تهران، ضمن تحلیل تفاوت ها و نکات تمایز پیک سوم اپیدمی نسبت به پیک های گذشته، گفت: امروز طی نامه ای به وزیر بهداشت درخواست کردیم تا برای تعطیلات تجمیع هفته آینده...

28 آبان 1399

رییس شورای عالی صلح افغانستان به ایران سفر می نماید

تهران (پانا)-سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر روز یکشنبه 27 مهر ماه 1399 عبدالله عبدالله رییس شورای عالی صلح افغانستان به ایران اطلاع داد.

27 آبان 1399

گزارشی از روز انتظار مردم برای تشییع استاد شجریان

تهران (پانا) - مراسم تشییع مرحوم استاد شجریان امروز قرار بود در آرامگاه فردوسی برگزار گردد که به جهت هماهنگی با خانواده وی که هنوز به مشهد نرسیده بودند، به تعویق افتاد.

21 آبان 1399

خبرنگاران محدودیت های کرونایی در قزوین یک هفته دیگر تمدید شد

قزوین - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: محدودیت های کرونایی در استان قزوین به پیشنهاد ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان و تایید وزارتخانه های کشور و بهداشت برای یک هفته دیگر تمدید شد.

20 آبان 1399

10 ساحل شگفت انگیز مکزیک

مکزیک کشوری واقع در آمریکا جنوبی است. به دلیل موقعیت جغرافیایی این کشور سواحل بسیار زیادی را شامل می شود.گونه های مختلف حیات وحش این کشور نیز یکی از جاذبه های کشور به حساب می آید.

18 آبان 1399
تعداد: (255)