آغاز صدور حواله الکترونیک کود شیمیایی در ارسنجان

به گزارش گیگابلاگ، مدیر جهاد کشاورزی ارسنجان از آغاز صدور حواله الکترونیک کود شیمیایی یارانه دار در این شهرستان خبر داد.

آغاز صدور حواله الکترونیک کود شیمیایی در ارسنجان

به گزارش گروه استان های خبرنگاران از شیراز، سیدناصر حسینی خرمی مدیر جهاد کشاورزی ارسنجان گفت: به منظور تسهیل در فرایند توزیع کود شیمیایی و حذف واسطه ها، از ابتدای مهرماه امسال حواله های فیزیکی خرید کود شیمیایی حذف و صدور حواله بصورت الکترونیک در سامانه پایش کودی در حال انجام است.

او با بیان اینکه سامانه پایش کودی به سامانه جامع پهنه بندی متصل است، بیان کرد: تخصیص کود تنها به کشاورزان و بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه جامع پهنه بندی انجام می شود.

مدیر جهاد کشاورزی ارسنجان با تاکید بر لزوم ثبت اطلاعات بهره برداران در سامانه جامع پهنه بندی، اظهار کرد: پس از ثبت اطلاعات در سامانه مذکور از طریق مروجین پهنه و مسئولین مراکز جهاد کشاورزی، حواله الکترونیک به نزدیکترین کارگزاری است و بهره برداران می توانند با مراجعه به کارگزاری، نسبت به دریافت سهمیه خود اقدام کنند.

حسینی خرمی اظهار کرد: در حال حاضر شرکت تعاونی روستایی جمال آباد، شرکت تعاونی تولید دشت خبریز، اتحادیه تعاونی روستایی و شرکت تعاونی تولید اسنجان آماده تحویل کود شیمیایی یارانه دار بر اساس حواله الکترونیک صادر شده در سامانه پایش کودی هستند.

به گفته خرمی، به زودی امکان ورود بهره برداران به سامانه پایش کودی به آدرس www.payeshkood.ir برای مشاهده اطلاعات زراعی و سهمیه تخصیص یافته کود شیمیایی فراهم می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 11420

به "آغاز صدور حواله الکترونیک کود شیمیایی در ارسنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز صدور حواله الکترونیک کود شیمیایی در ارسنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید