در پی دفاع از اعتبار والیبال ایران در قهرمانی دنیا هستیم

به گزارش گیگابلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، قرعه کشی مسابقات والیبال جوانان دنیا دیروز به صورت آنلاین برگزار گردید. این رقابت ها درحالی قرار است از اول مهرماه به میزبانی مشترک ایتالیا و بلغارستان شروع گردد که طبق قرعه، تیم ملی والیبال جوانان ایران به اسم مدافع اسم قهرمانی (2019- بحرین) به اسم تیم اول گروه C با آرژانتین، مراکش و بلژیک هم گروه شد.

در پی دفاع از اعتبار والیبال ایران در قهرمانی دنیا هستیم

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان در ارزیابی از حریفان ایران در گروه C گفت: قبل از قرعه کشی می دانستیم که با تیم آرژانتین هم گروه هستیم و به همین علت منتظر بودیم تا تیم های سوم و چهارم گروه مان تعیین گردد.

طی قرعه کشی درنهایت با تیم های مراکش، بلژیک و آرژانتین هم گروه شدیم و گروه نسبتاً سختی هم داریم. البته گروه مان می توانست هم سخت تر باشد و هم آسان تر.

سرمربی تیم ملی جوانان اضافه کرد: آرژانتین تیم سوم دنیا و نایب قهرمان آمریکای جنوبی است. بلژیک تیم سوم قاره اروپا است و هم گروهی با این رقبا نشان می دهد که با تیم ها باکیفیتی در یک گروه قرارداریم و این مسئله می تواند شرایط را برایمان سخت نمایند. مراکش هم تیم سوم قاره آفریقاست که توانست به وسیله رنکینگ دنیای به مسابقات راه پیدا کند. تیم قابل قبولی است ولی فاصله تیم های آفریقایی با تیم های اروپایی و آمریکای جنوبی با دیگر تیم ها به نسبت زیاد است و فکر می کنم مراکش حریف بسیار قدرتمندی نباشد.

البته باید در نظر داشت که تمامی تیم ها با آمادگی کامل راهی مسابقات می شوند و به همین علت شرایط سختی بر مسابقات حاکم خواهد بود.

عطایی با تاکید بر آنالیز دقیق رقبا گفت: فیلم بازی تیم های حاضر در مسابقات را در اختیار داریم و سعی می کنیم آنالیز و آنالیز دقیق تری روی آن ها انجام دهیم و در جریان تمرینات و بازی های تدارکاتی از این اطلاعات استفاده بهینه داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی جوانان درخصوص دیگر تیم های حاضر در مسابقات گفت: تیم های باکیفیت زیادی در این دوره از رقابت ها شرکت نموده اند. تیم هایی کارنامه داری چون برزیل و روسیه در گروه D با هم هم گروه هستند. ایتالیا هم تیم بسیار قدرتمندی است. لهستان، کوبا و بلغارستان هم در زمره تیم های خوب حاضر در مسابقات هستند.

قطعاً بازی های سختی در پیش داریم با این حال امیدوارم با ارائه عملکرد قابل قبول در جریان این رقابت ها بتوانیم از اعتبار والیبال ایران دفاع کنیم.

لازم به ذکر است مسابقات والیبال قهرمانی جوانان دنیا از تاریخ اول تا 11 مهرماه 1400 با حضور 16 تیم در 4 گروه چهارتیمی برگزار خواهد شد. رقابت های مرحله گروهی تیم های حاضر در گروه A و C به میزبانی ایتالیا و رقابت های تیم های حاضر در گروه B و D به میزبانی بلغارستان برگزار می گردد. به این ترتیب رقابت های ایران در گروه C به میزبانی ایتالیا برگزار خواهد شد.

گروه بندی مسابقات به توضیح زیر است:

گروه A: ایتالیا، مصر، جمهوری چک، تیم 1(تیم بعدا تعیین می گردد)

گروه B: بلغارستان، کوبا، بحرین، لهستان

گروه C: ایران، آرژانتین، مراکش، بلژیک

گروه D: روسیه، برزیل، کامرون، کانادا

راوه بلاگ: راوه بلاگ | با مجله صنعتی راوه همراه باشید

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 10028

به "در پی دفاع از اعتبار والیبال ایران در قهرمانی دنیا هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در پی دفاع از اعتبار والیبال ایران در قهرمانی دنیا هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید