تاج: ویلموتس سرمان کلاه گذاشت

به گزارش گیگابلاگ، مهدی تاج، رئیس سابق فدراسیون فوتبال که پیش تر و هنگام حضور مارک ویلموتس در ایران گفته بود او بسیار نجیب است، درباره اتفاقات اخیر مربوط به پرونده شکایت مارک ویلموتس و ادعای او مبنی بر اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال قراردادش را دستکاری کردند، گفت: او ادبیات خوبی استفاده نکرد. بهترین جمله این است که او سر ما کلاه گذاشت. او می گوید بند پرداخت سه ماه غرامت در صورت فسخ قرارداد را ما اضافه کردیم، اما این درست نیست.

تاج: ویلموتس سرمان کلاه گذاشت

او اضافه نمود: امکان دستکاری در هیچ قراردادی وجود ندارد. از طرفی هر قراردادی که زیر سقف فیفا بسته می گردد، لازم الجرا است و باید دستمزد مربی پرداخت گردد. ما هم در تاریخ های مربوطه نتوانستیم دستمزد او را به وسیله منابع خودمان در فیفا پرداخت کنیم.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال با اشاره به اتفاقات مربوط به جدایی ویلموتس از تیم ملی گفت: ما 10، 15 نامه به بخش های مختلف زدیم که در پرداخت قرارداد ویلموتس به ما یاری نمایند. رئیس بانک مرکزی هم از شرکت ها و نهاد های مربوطه خواست که جلوی فسخ قرارداد را بگیرند. طبق قرارداد هر کسی که قرارداد را فسخ کند، به اندازه سه ماه باید غرامت بدهد.

تاج درباره هزینه 30 میلیون تومانی برای سفر دو روزه ویلموتس به تهران نیز اظهار کرد: ما برای او یک ماشین عادی تهیه کردیم که از قبل هم داشتیم. این اتومبیل هنوز هم در کمپ تیم های ملی حاضر است. هیچ یک از این موارد درست نیست. مردم هم این اخبار را قبول ندارند.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در گذشته بار ها از ویلموتس به عنوان یک انسان نجیب یاد کرد. او در واکنش به اینکه آیا سرمربی سابق تیم ملی شایسته این عنوان است یا خیر گفت: ما پول او را علی رغم هشت ماه نامه نگاری در موعد مقرر پرداخت نکردیم و او هم شکایت کرد.

تاج درباره شکایت ویلموتس و در خواست غرامت 6 میلیون دلاری از فدراسیون فوتبال گفت: بعد از مریضی من، مسئولان محترم فدراسیون فوتبال وکیل را تغییر دادند و یک وکیل دیگر انتخاب کردند. حتما در لایحه ارسالی پیش بینی های لازم شده است. البته در جریان این لایحه نیستم.

او درباره شکایت کارلوس کی روش برای پاداش 200 هزار دلاری از فدراسیون فوتبال گفت: کی روش اعتراضی درباره عنوان سومی در جام ملت ها داشت که در دوره اخیر ملاقات رده بندی برگزار نشد. در قرارداد آمده بود که اگر سوم شویم می توانیم به او 200 هزار دلار پاداش بدهیم که اگر این اتفاق می افتاد یک میلیون دلار هم پاداش می گرفتیم.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال که برای جلسه با شهریاری، معاون صداوسیما در این سازمان حاضر شده بود، در مصاحبه با اخبار ورزشی شبکه سه، حاضر به افشاگری نشد. او چندی پیش عنوان نموده بود به زودی دست به افشاگری خواهد زد، اما این اتفاق رخ نداد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 4057

به "تاج: ویلموتس سرمان کلاه گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: ویلموتس سرمان کلاه گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید