جواب قاطعانه برانکو به پرسپولیسی ها

به گزارش گیگابلاگ، برانکو سرمربی سابق پرسپولیس نامه ای برای این باشگاه نوشته تا مطالبات خود را دریافت کند. وکیل سرمربی سابق پرسپولیس در این نامه حتی حساب شماره حساب برانکو را هم اعلام کرده و از مسئولان این باشگاه خواست مطالبات او، دستیارانش و همچنین بودیمیر را پرداخت کنند. وکیل برانکو در این نامه تا روز 12 اردیبهشت به مسئولان پرسپولیس فرصت داده و رونوشت این نامه را هم به فیفا ارسال کرده است. در صورتی که باشگاه پرسپولیس تا این تاریخ مطالبات برانکو و همکارانش را پرداخت نکند فیفا چند روز به مسئولان این باشگاه فرصت خواهد داد که تا یک تاریخ تعیین مطالبات این مربی پرداخت شود در غیر این صورت پرونده وارد مرحله قضایی خواهد شد و احتمال دارد در صورتی که طلب این مربی پرداخت نشود از پرسپولیس کسر امتیاز صورت بگیرد.

جواب قاطعانه برانکو به پرسپولیسی ها

به همین دلیل شنیدیم مدیران کنونی باشگاه پرسپولیس از طریق برخی دوستان مشترک با برانکو ایوانکوویچ تماس گرفته اند بلکه مهلت بیشتری بگیرند و سرمربی کروات هم جواب داده است: دیگر کاری از دست من برنمی آید. اگر کاری دارید با وکیلم صحبت کنید!

شاید مدیران کنونی پرسپولیس تصور کرده اند برانکو با محمدحسن انصاری فرد مشکل داشته و به آن ها مهلت کافی برای پرداخت مطالباتش خواهد داد. این در حالی است که برانکو پولش را می خواهد. او بار ها در مصاحبه های خودش از جمله گفت وگوی اختصاصی اخیر با روزنامه خبرورزشی با صراحت اعلام کرد برای پرسپولیس زحمت کشیده، 7 جام گرفته و انتظار دارد دستمزدش را تمام و کمال پرداخت کنند. این هم درست که مرد کروات از انصاری فرد به دلیل خلف وعده های اولیه و شکایت از او به فیفا شاکی است و دل خوشی ندارد، اما بالاتر از همه این حرف ها برانکو پولش را می خواهد. برای سرمربی سابق پرسپولیس توفیری ندارد که مدیرعامل این تیم مهدی رسول پناه باشد یا محمدحسن انصاری فرد کمااینکه با طاهری، گرشاسبی و عرب هم توانست قهرمان لیگ برتر شود! او پول قراردادش را می خواهد و بهتر است رسول پناه و دوستان به جای واسطه تراشیدن و زمان خریدن دستمزد بهترین مربی خارجی تاریخ پرسپولیس (شاید هم بهترین بین همه!) را پرداخت کنند.

منبع: خبرورزشی

راوه بلاگ: راوه بلاگ | با مجله صنعتی راوه همراه باشید

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 3847

به "جواب قاطعانه برانکو به پرسپولیسی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب قاطعانه برانکو به پرسپولیسی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید