خبرنگاران کرمانشاه از لحاظ شیوع کرونا در شرایط نارنجی نهاده شد

به گزارش گیگابلاگ، کرمانشاه- خبرنگاران- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بنا بر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان کرمانشاه از لحاظ شیوع کرونا در شرایط نارنجی نهاده شد.

خبرنگاران کرمانشاه از لحاظ شیوع کرونا در شرایط نارنجی نهاده شد

مهدی محمدی دوشنبه شب به خبرنگاران اضافه نمود: شهرستان های اسلام آبادغرب و گیلانغرب نیز همچنان به ترتیب در شرایط قرمز و نارنجی قرار دارند.

وی گفت: شهرستان های پاوه، کنگاور، سنقر و کلیایی، هرسین، سرپل ذهاب و صحنه در شرایط زرد و شهرستان های ثلاث باباجانی، دالاهو، قصرشیرین، جوانرود و روانسر هم در شرایط آبی قرار دارند.

براساس اعلام ستاد ملی کرونا، در شرایط نارنجی یا پرخطر هم سطح شغلی سه و چهار تعطیل است و در شرایط قرمز یا خیلی پرخطر نیز همه مشاغل به جز موارد ضروری سطح یک تعطیل خواهد بود.

در شرایط زرد یا خطر متوسط فقط سطح شغلی چهار تعطیل خواهد بود.

همچنین خروج خودروهای بومی از شهرستان های نارنجی و قرمز و ورود خودروهای غیربومی به شهرستان های نارنجی و قرمز ممنوع خواهد بود.

بر این اساس اکنون تردد از شهرستان های کرمانشاه، اسلام آبادغرب و گیلانغرب به شهرستان های دیگر و شهرستان های دیگر به این 2 شهرستان ممنوع است.

تعداد مبتلایان کرونایی شناسایی شده در کرمانشاه 54 نفر افزایش یافت

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 19 بیمار بستری و 157 نفر سرپایی مبتلا به کووید 19 در 24 ساعت گذشته در سطح استان شناسایی شدند که نسبت به روز گذشته 54 نفر افزایش داشته است.

محمدی اضافه نمود: هم اکنون 213 بیمار کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری هستند که نسبت به روز گذشته پنج نفر افزایش یافته است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: در 24 ساعت گذشته 67 مورد بیمار با علایم کووید 19 بستری و 59 نفر هم پس از بهبودی از مراکز درمانی استان کرمانشاه ترخیص شدند.

وی گفت: در شبانه روز گذشته یک نفر در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان فوت کرد و تعداد جانباختگان به هزار و 510 نفر رسید.

محدودیت های جدید کرونایی

ستاد کرونای استان کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به شرایط استان، تمام بوستان ها، مراکز تفریحی و تفرجگاه های استان در روز طبیعت یا سیزده بدر تعطیل است.

تعطیلی مراسم آیینی و پایگاه های صلواتی به مناسبت اعیاد پیش رو، تعطیلی استخرها و باشگاه های ورزشی و بازارچه جوانرود تا روز شنبه 14 فروردین از دیگر تصممیات ستاد کرونای استان کرمانشاه بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 8600

به "خبرنگاران کرمانشاه از لحاظ شیوع کرونا در شرایط نارنجی نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کرمانشاه از لحاظ شیوع کرونا در شرایط نارنجی نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید