خبرنگاران 8 پرونده گرانفروشی اصناف در شهرستان ری تشکیل شد

به گزارش گیگابلاگ، شهرری- خبرنگاران- رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: طی یک هفته اخیر هشت پرونده با عنوان گرانفروشی و کم فروشی در این شهرستان تشکیل شد.

خبرنگاران 8 پرونده گرانفروشی اصناف در شهرستان ری تشکیل شد

لطف الله ستاره روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: طی یک هفته اخیر از یکهزار و 189 واحد صنفی بازرسی انجام شد که از این تعداد هشت واحد متخلف شناسایی و تشکیل پرونده شده است.

وی ادامه داد: گران فروشی، کم فروشی، عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه، عدم صدور صورت حساب و عدم ارائه فاکتور خرید از موارد تخلف واحدهای صنفی این شهرستان به شمار می رود.

رییس اتاق اصناف شهرستان ری اعلام کرد: در راستای ساماندهی اصناف شهرستان ری 652 واحد صنفی فاقد پروانه طی هفته گذشته ساماندهی شدند.

این مسئول اعلام نمود: این میزان بازرسی ها از تمامی اصناف فعال در شهرستان ری شامل داروخانه ها، فروشگاه های لوازم بهداشتی، رستوران ها، اصناف خدماتی و کارخانه های تولیدی صورت گرفته است.

ستاره یادآور شد: اداره اصناف جهت مبارزه با قاچاق کالا بهداشتی و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به انبارها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می نمایند.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 4201

به "خبرنگاران 8 پرونده گرانفروشی اصناف در شهرستان ری تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 8 پرونده گرانفروشی اصناف در شهرستان ری تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید