ویلموتس: منتظر رای فیفا در پرونده تیم ملی ایران هستم

به گزارش گیگابلاگ، به گزارش اسپورتس، مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در تازه ترین اظهارنظرش درباره قراردادش با ایران گفت: من در 15 نوامبر گذشته با تیم ملی ایران همکاری ام به سرانجام رسید. من به فیفا شکایت کردم و اکنون در حال رسیدگی به پرونده هستیم. منتظر حکم هستم.

ویلموتس: منتظر رای فیفا در پرونده تیم ملی ایران هستم

او ادامه داد: در حال حاضر برخی از پیشنهادات را دریافت کرده ام. در بلژیک از تیم های زیادی از جمله استاندارد پیشنهاد دارم. این باشگاه قلب من است که چیز های زیادی را برای من به ارمغان آورده است و همیشه از آن حمایت کرده ام. حتی در سال 1994 بعد از توقف من با تیم ملی، مسئولان استاندارد با من عالی بودند. ما همیشه خوب کار می کردیم و در کل یک باشگاه جالب است.

او در بخش دیگری از سخنانش گفت: قرارداد هایی وجود دارد که باید رعایت شود. همه چیز برای باشگاه و مربی باید تنظیم شود. شما باید صبور باشید، اکنون بازار متوقف شده است. فکر می کنم برای تیم ها و بازیکنان اوضاع فعلی پیچیده است. برای باشگاه ها نیز به دلیل اینکه بودجه لازم برای حفظ بازیکنان وجود ندارد سخت است. نمی خواهم از آنچه بر مردم می گذرد شکایت کنم. افرادی هستند که می میرند، عده دیگری نیز که در بیمارستان رنج می برند، فوتبال در پس زمینه برای من است.

ویلموتس اضافه نمود: اکنون سؤالات زیادی وجود دارد، اما هیچ کس پاسخ نمی دهد. مطمئناً پس از این بیماری همه گیر، بحران اقتصادی به وجود خواهد آمد، بسیاری از شرکت ها رنج می برند و این کار را با شرکت هواپیمایی بروکسل آغاز کرده است. همچنین برای همه سخت است، همه هزینه های پرداختی دارند، فوتبال نیز رنج می برد و فکر می کنم از نظر اقتصادی، ما رو به پایین می رویم؛ که برای من منطقی به نظر می رسد.

او سپس در مورد از سرگیری لیگ در آلمان صحبت کرد و گفت: لیگ فرانسه متوقف شده، ایتالیایی ها فکر می کنند که از سر گرفته می شوند، اسپانیایی ها هم هستند؛ بنابراین بسیاری از بازیکنان به تدریج به جهت تمرین باز می گردند. فکر می کنم اگر همه چیز ادامه یابد چیز خوبی است. برای امنیت بازیکنان هم خوب است.

سرمربی سابق تیم ملی ایران اضافه نمود: تیم ها یک هفته است که قرنطینه شده اند و دو بار هم آزمایش شده اند. آن ها ابزار انجام این کار را دارند و یک سطح برتر دارند. علاوه بر این، من در مصاحبه ای خواندم که کمتر از یک صد در صد احتمال وجود دارد که یک فوتبالیست به طور جدی به کرونا آلوده شود، آن ها در گروه سنی 18 تا 35 سال از نظر سلامتی به سر می برند. بسیار کم خطر است و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود. مربی که دستورالعمل را رعایت نکرده است برکنار شد. اگر آن ها چراغ سبز داده اند، دلیل این است که آن ها ضمانت خاصی دارند، در غیر این صورت چنین کاری نمی کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 4083

به "ویلموتس: منتظر رای فیفا در پرونده تیم ملی ایران هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس: منتظر رای فیفا در پرونده تیم ملی ایران هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید