گل محمدی: باید جلوی مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال گرفته شود

به گزارش گیگابلاگ، رضا گل محمدی که در ماه های گذشته با فدراسیون فوتبال بر سر بحث غیر قانونی بودن رئیس هیات فوتبال استان تهران چالش داشته است، گفت: باید از مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال جلوگیری شود. ما نیازمند برگزاری سالم انتخابات هستیم.

گل محمدی: باید جلوی مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال گرفته شود

وی افزود: دو عامل باعث شد تلاش ما (برای برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران) ثمری نداشته باشد؛ یکی مقاومت فدراسیون سابق و دیگری تغییر و تحول در معاونت وزارت ورزش. ما تا بحث حکمیت پیش رفته بودیم که این حکمیت به آقای علی نژاد (معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش) موکول شد. وی اعلام کرد صبر کنید انتخابات فدراسیون برگزار و خود به خود این موضوع به دست وزیر حل شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران تاکید کرد: پیش بینی کرده بودم که انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار نمی شود و نظرم را غیر رسمی گفته بودم. در تماسی با علی نژاد قبل از سال جدید از وی خواهش کردم حکمیت ما و فدراسیون را دنبال کند. الان ثابت شد فدراسیون اساسنامه ای ندارد. آنها بر طبق اساسنامه، نظر و ادعای ما را قبول نمی کردند. حالا وزارت ورزش حداقل بر طبق اساسنامه اداره کل ورزش اقدام کند.

گل محمدی گفت: آخرین نامه ام به وزارت ورزش را 20 اسفند 98 نوشتم و اعلام کردم بعد از عید، رئیس هیات (فوتبال تهران) را به رسمیت نمی شناسم. از وزارت خواهش کردم با دخالتش این موضوع را فیصله بدهد.

وی به موضوع دیگری اشاره کرد و شرح داد: پنج ساعت مانده به تحویل سال، در هیات دیگری با دخالت وزارت ورزش تغییری انجام شد. این رویه باید برای تمام هیات ها باشد. ما تافته جدا بافته نداریم. خواهشم از علی نژاد این است که درخواست مارا عملی کنند. یا حق با ما است یا فدراسیون. باید تکلیف را روشن کنند.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان تهران که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، گفت: فدراسیون فوتبال، فیفا را بالای سر ما نگه داشته است و می گوید در صورت دخالت، تعلیق می شویم. کاری که فدراسیون می کند با قوانین فیفا منافات دارد. فیفا می گوید قانون باید رعایت شود در حالی که نتیجه انتخابات فدراسیون از قبل مشخص است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 12 خرداد 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 3446

به "گل محمدی: باید جلوی مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال گرفته شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: باید جلوی مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال گرفته شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید