همایشها و نمایشگاه ها

اگر وضع شهرها به نارنجی یا قرمز تغییر پیدا کند، خودرو های پلاک غیربومی تا سه روز مهلت دارند آن شهر را ترک کنند

خبرگزاری خبرنگاران- سفر به استان های دارای وضع آبی و زرد بلامانع است؛ اما اگر وضع این شهر ها به نارنجی و یا قرمز تغییر پیدا کند، خودرو های پلاک غیربومی باید تا سه روز آن شهر را ترک کنند.

30 فروردین 1400

جان تازه در کالبد درخت

از روز درختکاری هنوز چیزی نگذشته، پویش های عظیم و کوچک درختکاری، هنوز فعالند و در گوشه و کنار کشور، نهال های تازه و جوان به امید روزی که درختی عظیم و تناور تبدیل شوند، در دل خاک ریشه می نمایند و شعار درخت ها را قطع نکنید، بیشتر از همواره شنیده می گردد.

21 فروردین 1400

افزایش تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد خبرنگاران

امید گفت: طبق درخواست کمیته امداد تسهیلات اشتغال از 50 میلیون به 100 میلیون افزایش پیدا خواهد نمود.

15 فروردین 1400

جوانان انقلابی باید برنامه کاندیدا ها را ببینند نه نام ها را خبرنگاران

یک فعال سیاسی با بیان اینکه دانشجوی انقلابی نباید در انتخابات به اسامی نگاه کند و باید به برنامه را ببیند؛ گفت: جوانان انقلابی که خود را پیرو رهبری می دانند نباید در بند نام ها باشند.

13 فروردین 1400

خبرنگاران ویروس کرونا در آسیا-اقیانوسیه و جولانی تازه

تهران- خبرنگاران- آخرین گزارش های خبری از جولان موج تازه کرونا در منطقه آسیا-اقیانوسیه و افزایش شمار مبتلایان و جانباختگان آن حکایت دارد.

10 اسفند 1399

فوریت طرح بهبود فضای عمومی کسب و کارهای فرهنگی و هنری شهری در تهران رای آورد

تهران (پانا) - طرح بهبود فضای عمومی کسب و کارهای فرهنگی و هنری شهری در تهران توسط الهام فخاری رییس کمیته هنر شورای شهر تهران به صحن شورا ارائه و فوریت این طرح در جلسه امروز رای آورد.

4 اسفند 1399

سید عباس صالحی: کتاب مبنای جهش علمی و فرهنگی بشر بوده است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیغام خود به اختتامیه دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در قم گفت: کتاب در تمامی ادوار تاریخی مبدأ پیشرفت و مبنای جهش علمی و فرهنگی بوده است.

7 بهمن 1399

افزایش آلودگی هوای شهر تهران در دوران شیوع کرونا

تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به افزایش آلودگی هوای تهران در شیوع کرونا بر ضرورت چاره اندیشی برای غلبه بر این موضوع تاکید کرد.

5 بهمن 1399

یواخیم لو بی هیچ شرطی در تیم ملی فوتبال آلمان ماند

به گزارش خبرنگاران، باخت 6 بر صفر تیم ملی فوتبال آلمان مقابل اسپانیا باعث شد تا برآورد های زیادی در مورد اتمام همکاری یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان با فدراسیون این کشور انجام گردد.

16 دی 1399

ترامپ باز هم رسانه ها را متهم کرد

دونالد ترامپ امروز (آدینه) بار دیگر رسانه ها را به هدف قرار دادن عمدی وی به وسیله سانسور پیامهای حقیقی اش متهم کرد و خواهان حذف بخش 230 قانون ارتباطات آمریکا شد که شامل مصونیت برای وبسایت هایی است که محتوای مربوط به شخص ثالث را منتشر می نمایند.

9 دی 1399

ایران بر تضمین اجرای موثر برنامه های همکاری آژانس تاکید کرد

تهران (پانا) - سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل و سایر سازمان های بین المللی مستقر در وین، بر تضمین اجرای موثر برنامه های همکاری فنی مرتبط هسته ای از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد.

27 آذر 1399

چین خواستار آزادی مدیر اقتصادی هوآوی در کانادا

خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی وزارت امور خارجه چین، آزادی هر چه سریع تر منگ وانژو مدیر اقتصادی ارشد شرکت هوآوی را که دو سال پیش در کانادا بازداشت شده است، خواهان شد.

20 آذر 1399

خبرنگاران محدودیت های کرونایی در قزوین یک هفته دیگر تمدید شد

قزوین - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: محدودیت های کرونایی در استان قزوین به پیشنهاد ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان و تایید وزارتخانه های کشور و بهداشت برای یک هفته دیگر تمدید شد.

20 آبان 1399

مسکو: در نشست شورای امنیت درباره برجام و خلیج فارس تبادل نظر می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه امروز پنجشنبه در کنفرانس خبری خود اعلام نمود: در نشست آینده شورای امنیت سازمان ملل پیرامون شرایط خلیج فارس بحث و آنالیز می گردد.

14 آبان 1399

شرایط قم بهتر نگردد محدودیت ها دوباره تمدید می گردد

خبرنگاران/قم استاندار قم گفت: محدودیت های کرونایی قم به مدت یک هفته در مرحله اول اجرا می گردد و چنانچه شرایط قرمز کرونایی ادامه داشته باشد برای هفته بعد نیز تمدید خواهد شد.

14 آبان 1399

طرح تابستانه کتاب 99؛ کتابفروشان چه می گویند؟

به گزارش خبرنگاران ایرنا نوشت: تابستانه کتاب 99، به خط انتها نزدیک می گردد، کتابفروشان در این روزها شرایط ویژه ای را تجربه نموده اند که در سال های اخیر کم سابقه بوده است. مخاطبان کتاب در روزهایی که به دلیل همه گیری کرونا، بیشتر وقت افراد در خانه می گذرد...

21 مهر 1399

تردد میان جمهوری آذربایجان و کشورهای دیگر همچنان متوقف است

با توجه به شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا در جهان، جمهوری آذربایجان تصمیم گرفته تا تردد زمینی، هوایی و دریایی میان این کشور و دیگر کشورها از جمله جمهوری اسلامی ایران تا زمان نامشخص متوقف باشد.

3 مهر 1399

ضرورت فراوری محتوا با موضوع ازدواج در فضای مجازی

خبرنگاران/یزد معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به ضرورت فراوری محتوا با موضوع ازدواج در فضای مجازی، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت فاصله گذاری اجتماعی برنامه های هفته ازدواج با موضوع فضای مجازی برنامه ریزی...

6 شهریور 1399

خبرنگاران برگزاری همایش انرژی در رومانی با حضور سفیر کشورمان در بخارست

بلگراد- خبرنگاران- همایش انرژی در بخارست به صورت آنلاین با حضور مقامات و فعالان برجسته رومانی و همچنین سفیر ایران در این کشور با موضوع استراتژی های مطرح در حوزه سرمایه گذاری شرکت های نفتی فعال در زمینه انرژی در بخارست برگزار گردید.

27 مرداد 1399

جهت همکاری های ایران و ایرلند از خاوران نامه می گذرد

مدیر مجموعه جهانی کاخ گلستان، از تهیه پیش نویس تفاهم نامه بین کاخ گلستان و موزه چستربیتی در شهر دوبلین کشور ایرلند با اهدافی تعیین از جمله اشتراک گذاری تجربیات آرشیو، بازسازی، حفاظت و دیجیتال سازی آثار تاریخی اطلاع داد.

15 مرداد 1399
تعداد: (86)