همایشها و نمایشگاه ها

اقدام خاص و زیبای علیرضا جهانبخش

شب گذشته تیم فوتبال فاینورد در جریان رقابت های لیگ کنفرانس اروپا در خانه الفسبورگ سوئد به میدان رفت و با 5 گل به فزونی دست یافت. در این بازی جهانبخش عملکرد درخشانی داشت و پیروز به گلزنی برای تیمش هم شد. او در یک صحنه هنگامی که بازیکن حریف به دوربین فیلمبرداری...

31 مرداد 1400

همسایه شرقی با دفن دموکراسی به سمت جنگ داخلی می رود

خبرنگاران افغان می گویند دموکراسی امروز در کشورشان دفن شد. آنها حق دارند. دو دولت موازی دو رئیس جمهور دو معاون و دو کابینه به همراه عمارت اسلامی طالبان و حملات داعش قدرت دریافت این گروه در قندوز! افغانستان جه خواهد شد؟ برای این مردم ستم دیده باید مرثیه...

20 مرداد 1400

اختصاص یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای مقابله با کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص یک میلیارد و 200 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی برای مقابله با کروناویروس در استان خبر داد.

20 مرداد 1400

مقصد جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی کجاست؟

در پی اظهارات اخیر وزیر راه و شهرسازی درباره احتمال بازخوانی اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در کشور ثالث، اظهارات سابق مسئولان و آنالیز های کنونی نشان می دهد که مقصد نهایی این جعبه سیاه اوکراین یا فرانسه خواهد بود.

20 مرداد 1400

تعویق المپیک برای ایران فرصت بود، 10 تا 20 سهمیه دیگر می گیریم

به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک امروز دوشنبه در اولین نشست خبری خود در امسال که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید، پیرامون سیاست های این کمیته در رابطه با المپیک توکیو و تعویق یک ساله ایجاد شده در زمان برگزاری این بازی...

20 مرداد 1400

ممنوعیت آمد و شد کامل 48 ساعته در اردن

دولت اردن ممنوعیت آمد و شد کامل در این کشور را برای 48 ساعت آینده بیان نمود.

20 مرداد 1400

آدینه، روز اول ماه مبارک رمضان در کشورهای عربی

مصر، لبنان، تونس و عراق اعلام کردند، آدینه اولین روز ماه مبارک رمضان است.

20 مرداد 1400

اولین جلسه شورای پژوهشی معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد برگزار گشت

نخستین جلسه شورای پژوهشی و تحصیلات تکمیلی معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

20 مرداد 1400

نتیجه جلسه AFC؛ توافق بر برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در سپتامبر

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 در ماه سپتامبر (شهریور) و به صورت احتمالی متمرکز با نمایندگان غرب و شرق به توافق رسید.

20 مرداد 1400

دستگاه ضدعفونی بر پایه ازن ساخته شد

محققان یک شرکت دانش بنیان مستقر در برج علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر پیروز به تولید و ساخت دستگاه ازنایزر برای ضدعفونی کردن امکان مختلف شدند که بدون نیاز به مواد شیمیایی، از اکسیژن موجود در هوای پیرامون، گاز ازن تولید می کند.

20 مرداد 1400

خبرنگاران مراودات مالی ایران و عراق از مرز کیله سردشت توسعه می یابد

مهاباد - خبرنگاران - سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اربیل عراق گفت: مراودات مالی ایران و عراق به وسیله مرز کیله سردشت توسعه خواهد یافت.

20 مرداد 1400

بازیگران دیپلماسی علمی فرهیختگان هستند، دیپلماسی علمی مقوّم و تقویت کننده مجموعه دیپلماسی است

مشاور امور بین الملل رئیس دانشگاه آزاد اسلامی معتقد است: بازیگران دیپلماسی علمی فرهیختگان هستند و این نوع تعامل مقوّم و تقویت کننده مجموعه دیپلماسی است.

20 مرداد 1400

5 نفر از مقصران فرار از زندان سقز محکوم شدند

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کردستان گفت: 5 نفر از زندانبانان زندان مرکزی سقز که دچار قصور و غفلت مکرر شده بودند (فرار تعدادی از زندانیان) پس از تشکیل دادگاه، محکوم شدند.

20 مرداد 1400

خبرنگاران تضمین امنیت غذایی با افزایش 32 درصدی تولیدات کشاورزی

تهران- خبرنگاران- تولید محصولات کشاورزی و تضمین امنیت غذایی مردم از اولویت های دولت یازدهم و دوازدهم به شمار می آید موضوعی که نه تنها در حرف بلکه در عمل نیز محقق شده تا آنجا که به گفته رئیس جمهوری تولیدات کشاورزی با رشدی 32 درصدی از 97 میلیون تن در سال 92...

20 مرداد 1400

اقامه دعوای ایالت اورگن علیه پلیس مخفی ترامپ

در ادامه بازداشت های غیرقانونی معترضان مسالمت جو به دست پلیس مخفی ترامپ در شهر پورتلند، دادستان کل ایالت اورگن برای پایان دادن به این بازداشت ها، دادخواستی را علیه دولت فدرال ارائه کرد.

20 مرداد 1400

نقل حدیث نبوی توسط بایدن برای پیروزی در انتخابات آمریکا! ، تقلا برای جذب حداکثری آرا

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در اظهارنظری جدید ضمن نقل حدیثی از پیامبر اعظم اسلام (ص) متعهد شد زمانی که پیروز انتخابات شود، نگرانی ها و نیاز های جوامع مسلمان در آمریکا را رفع کند.

20 مرداد 1400

آقای مکرون فراموش کرده است که لبنان دیگر تحت الحمایه نیست!

ایسنا نوشت: انگار امانوئل ماکرون فراموش کرده است که لبنان دیگر یک کشور تحت الحمایه فرانسه نیست.

20 مرداد 1400

چند سناریو درباره آینده لبنان

خبرنگاران- خاتمه کمتر از یک هفته پس از انفجار مهیب بندر بیروت که مهمترین مراکز تجاری پایتخت لبنان را تقریبا با خاک یکسان کرد، دولت این کشور استعفا کرد. با استعفای دولت حسان دیاب، لبنان وارد یک دوره بلاتکلیفی سیاسی شد که خروج از آن ممکن است مستلزم تغییر...

20 مرداد 1400

هیچ مجوزی برای برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی و فیزیکی صادر نشده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، در پی انتشار فراخوان هایی مبنی بر برگزاری نمایشگاه های کتاب به صورت فیزیکی و مجازی، به اطلاع جامعه نشر کشور می رساند طی استعلام به عمل آمده از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد...

20 مرداد 1400

نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و سایپا برگزار گشت

نشست هماهنگی ملاقات پرسپولیس و سایپا با حضور مسئولان دو تیم و عوامل بازی برگزار گشت.

20 مرداد 1400
تعداد: (117)