اختلاف بایدن و ترامپ زیاد شد، افزایش آمریکایی هایی که نمی خواهند رای بدهند

به گزارش گیگابلاگ، ایسنا نوشت:نتایج نظرسنجی جدید پایگاه هیل و هریس ایکس نشان می دهد، معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا با چهار درصد اختلاف از دونالد ترامپ پیشتاز است.

اختلاف بایدن و ترامپ زیاد شد، افزایش آمریکایی هایی که نمی خواهند رای بدهند

نتایج این نظرسنجی نشان می دهد، 43 درصد از رای دهندگان ثبت نام شده گفتند که اگر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امروز برگزار شود، به جو بایدن، نامزد دموکرات ها رای می دهند. 39 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی 3 و 4 ژوئیه هم نظر مشابهی درباره ترامپ داشتند.

پنج درصد از رای دهندگان هم به شخص دیگری تمایل داشتند. پنج درصد دیگر هم گفتند که قصد ندارد در انتخابات رای بدهند و این میزان از نظرسنجی ماه گذشته یک درصد رشد نشان می دهد. هشت درصد رای دهندگان همچنان مردد هستند که نسبت به ماه گذشته یک درصد کاهش دارد.

براساس نتایج نظرسنجی پایگاه هیل و هریس ایکس، پیشتازی بایدن از ترامپ که ماه گذشته 10 درصد بود، کاهش یافته است. یکی از تحلیلگران این نظرسنجی می گوید: به اعتقاد من پیشتازی چهار درصدی نگران کننده است.

نظرسنجی تازه یواس ای تودی-سافولک نشان می دهد، نیمی از حامیان ترامپ گفته اند که بسیار مشتاق هستند که به این رئیس جمهوری آمریکا رای بدهند، در حالیکه 27 درصد از حامیان بایدن چنین احساسی داشتند. نظرسنجی نیویورک تایمز-سیه نا کالج در اوایل ژوئن هم شکاف مشابهی را در میزان اشتیاق رای دهندگان در ایالت های کلیدی نشان داد.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 17 شهریور 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 4843

به "اختلاف بایدن و ترامپ زیاد شد، افزایش آمریکایی هایی که نمی خواهند رای بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف بایدن و ترامپ زیاد شد، افزایش آمریکایی هایی که نمی خواهند رای بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید