اصرار جلیلی بر فعال بودن دولت سایه در دوره ابراهیم رئیسی

به گزارش گیگابلاگ، خبرنگاران : سعید جلیلی با اشاره به استقبال سیدابراهیم رئیسی از شعار جهاد عظیم برای جهش ایران، گفت: هماهنگی ظرفیت هایی مردمی، پشتوانه شکل گیری جهاد عظیم است.

اصرار جلیلی بر فعال بودن دولت سایه در دوره ابراهیم رئیسی

به گزارش به نقل از فارس، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیداری مجازی با جمعی از فعالان و جوانان انقلابی استان سیستان و بلوچستان، ضمن تاکید بر اهمیت شناسایی اولویت های اصلی و تبدیل شدن آنها به اولویت های ملی، گفت: همراه با شناخت آسیب ها و تهدیدها، باید فرصت ها را شناخت و برای آن برنامه داشت.

جلیلی با اشاره به نکات مطرح شده به وسیله جوانان مبنی بر ساختارمندی حرکت دولت سایه، اعلام کرد: نباید معطل تشکیلات نو ماند. گفتمان دولت سایه، یک کار قرارگاهی است؛ یعنی کمک به راهنمایی عملیاتی سایر بخش ها. کسانیکه معتقد به این گفتمان هستند باید در حد وسع خود کمک نمایند تا تمام ظرفیت های مردمی، نهادی، تشکلی و دولتی به سمت حل مسائل دارای اولویت در بازه زمانی تعیین، جهت پیدا کند.

عضو شورایعالی امنیت ملی با بیان اینکه هدف از گفتمان دولت سایه، مشارکت مردم در امور کشور و سایه انداختن نظرات نخبگان و تشکل ها بر سر مسئولین برای تایید، تصحیح و تکمیل موضوعات است، توضیح داد: شناخت اولویت ها و توجه لازم به آنها، مهمترین کمک به دولت است. مسائل وقتی با کمترین هزینه و در زمان خود حل خواهد شد که از زمان پیشی بگیرید.

جلیلی با اشاره به استقبال رئیس جمهور منتخب از شعار جهاد عظیم برای جهش ایران، گفت: هماهنگی ظرفیت هایی مردمی، پشتوانه شکل گیری جهاد عظیم است. به همین دلیل، فعال کردن مردم و تعریف مجموعه کارهای واقعی با تقسیم کار، شما را به سمت نتیجه رهنمود می نماید.

وی تاکید نمود: تمام جریان های انقلاب باید با تقسیم کار در درون یک جبهه، دولت را برای جهش کشور کمک دهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه لازمه کار گفتمانی، امید و پویایی است گفت: نفس حضور جوانان دغدغه مند در میدان، بسیار ارزشمند است. این حرکت اجتماعی باید با استمرار و امیدواری، همگانی گردد.

وی در خاتمه اعلام کرد: تکلیف هر فرد به میزان وسع اوست؛ همچنانیکه باید وسع خود را توسعه بدهید، نباید نسبت به استفاده از این توان، کوتاهی کرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 9872

به "اصرار جلیلی بر فعال بودن دولت سایه در دوره ابراهیم رئیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصرار جلیلی بر فعال بودن دولت سایه در دوره ابراهیم رئیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید