انتقاد تند مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آباد از داوری های لیگ برتر

به گزارش گیگابلاگ، خبرنگاران/کرمانشاه مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب از داوری های لیگ برتر هندبال به شدت انتقاد کرد.

انتقاد تند مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آباد از داوری های لیگ برتر

سجاد اعظم پس از شکست 28 بر 24 تیمش در دیدار خارج از خانه برابر تیم سپاهان اصفهان، در گفت وگو با گیگابلاگ با انتقاد تند از داوری های در دو بازی اخیر تیمش، گفت: وقتی کسی در فدراسیون به صدای اعتراض ما گوش نمی دهد، مجبوریم فیلم دو بازی اخیر را برای فدراسیون دنیای بفرستیم.

اعظم با تاکید براینکه تیمش در دو بازی اخیر نه به تیم های نیروی زمینی کازرون و سپاهان اصفهان، بلکه به داوری باخته، گفت: امروز (23 بهمن) در دیداری که برابر تیم سپاهان اصفهان داشتیم، قضاوتی را از سوی داور شاهد بودیم که حتی تعجب بزرگان داوری کشور را هم بدنبال داشت.

وی اضافه کرد: تیم ما در 15 دقیقه اول این دیدار درحالی با چهار گل از تیم سپاهان پیش افتاد که عملا بازیکنان حریف مقهور و تسلیم تکنیک ها و تاکتیک های تیم ما شده بودند.

مدیرعامل باشگاه زاگرس اضافه کرد: تیم ما بخوبی زمین را در اختیار گرفته بود و یک بازی تماشایی از خود نمایش می داد، اما در ادامه سوت های ناعادلانه داور شرایط را برای ما سخت کرد، تا جایی که با نتیجه مساوی به رختکن رفتیم.

وی اضافه کرد: ناداوری های نیمه دوم درحدی بود که بزرگان و داوران مطرح هندبال ایران هم که در سالن بودند، از قضاوت داور تعجب کردند.

اعظم گفت: در دقایق پایانی نیمه دوم، داور سه بازیکن و سرپرست تیم ما را از زمین اخراج کرد و تیم ما با دروازه بان و تنها سه بازیکن به بازی ادامه داد که در هندبال دنیا چنین چیزی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه هدف داور در این دیدار شکست تیم ما بود که به آن رسید، اضافه کرد: نه تنها در این دیدار، بلکه در دیدار هفته گذشته برابر تیم نیروی زمینی کازرون هم چنین شرایطی برای تیم ما بوجود آمد.

مدیرعامل باشگاه زاگرس اضافه کرد: وقتی صدای اعتراض ما در فدراسیون به گوش کسی نمی رسد، مجبوریم فیلم دو بازی اخیر را برای فدراسیون دنیای ارسال کنیم.

اعظم گفت: کسانی که چنین شرایطی را برای تیم هایی مثل ما ایجاد می کنند، از همان ابتدای فصل تیم هایی که دوست دارند اول و دوم شوند را انتخاب کنند تا دیگر سایر تیم ها را آزار ندهند.

وی شرح داد: متاسفانه افرادی هستند که نمی خواهند از غرب کشور کننده ای در لیگ برتر هندبال باشد، برای همین شمشیرهایشان را برای تیم ما تیز کرده اند و از طرفی هم کسی نیست که به تیم ما توجهی کند و مسئولین استانی نیز کلا از تیم ما بی خبرند.

مدیرعامل باشگاه زاگرس اضافه کرد: با وجود همه مشکلاتی که برای تیم ما بوجود می آورند، با قدرت ادامه می دهیم و در لیگ باقی می مانیم، حتی اگر تیم هشتم جدول شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 2339

به "انتقاد تند مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آباد از داوری های لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آباد از داوری های لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید