انصاریفرد باعث عقبگرد پرسپولیس شد، فوتبال ایران مشکل اساسی دارد

به گزارش گیگابلاگ، اسماعیل حلالی در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره تاثیر تعطیلی رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا در تیم های لیگ رجحان گفت: فکر می کنم یکی از اتفاقات نادر در دنیا اتفاق افتاده است. به یاد ندارم که در دوران بازی کردن و حتی مربیگری ام چنین موضوعی در سطح دنیای بیفتد که همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داده و مسابقات ورزشی را لغو کند. به هر حال سلامتی دست اندرکاران فوتبالی به مراتب مهم تر از هر چیز دیگری است.

انصاریفرد باعث عقبگرد پرسپولیس شد، فوتبال ایران مشکل اساسی دارد

کارشناس فوتبال ایران اضافه کرد: قطعا تیم ها با مشکل بدنی روبرو خواهند شد و کار سختی در هفته های انتهای لیگ برتر در انتظار تیم های پایین جدول خواهد بود. به هر حال استرس این تیم ها برای ماندن در لیگ برتر بیشتر می گردد.

وی درباره شایعه نیمه تمام ماندن رقابت های فصل جاری لیگ برتر اضافه کرد: فکر نمی کنم موضوعی مهم تر از سلامتی انسان ها وجود داشته باشد. اولویت با این اصل است اما به هر حال تقویم بازی ها را می توان طوری تغییر داد که کوشش باشگاه ها بی ثمر نگردد. به نظرم پرسپولیس شانس بسیار زیادی برای قهرمانی دارد و لغو کامل ادامه بازی ها می تواند انگیزه های این تیم را کاهش دهد.

حلالی درباره رفتن محمدحسن انصاریفرد از پست مدیرعاملی این باشگاه توضیح داد: انصاریفرد فقط دروغ می گفت. او فقط بلد بود حرف های بی فایده بزند. البته قبل از او هم ایرج عرب حدود هفت ماه دروغ می گفت. عملکردی از انصاریفرد دیده نشد که بخواهیم او را بسنجیم. انصاریفرد هیچ کوششی نکرد و این برای مقام مدیرعاملی پرسپولیس خیلی بد بود.

پیشکسوت پرسپولیس اذعان داشت: البته نباید یکطرفه سمت قاضی برویم. باید وزارت ورزش از او حمایت می کرد اما انصاریفرد اگر می دانست قرار نیست کمکی به او گردد نباید به جایگاه مدیرعاملی در پرسپولیس می چسبید. او باعث شد پرسپولیس، عقبگرد داشته باشد. چیزهایی می دانم که نمی توانم از او بگویم. کرونا ویروس بسیار بدی است اما بعضی اقایان شانس اوردند که این بلا امد تا نقش اشتباهات آنها کمرنگ گردد.

حلالی درباره تعویق انتخابات فدراسیون فوتبال با دستور فیفا مبنی بر اصلاح اساسنامه گفت: واقعا در عجبم که اگر فیفا حساس نمی شد آقایان می خواستند تا چه زمانی به این روش مدیریت نمایند. فوتبال ایران مسائل ریشه ای دارد. بارها گفته ام عاقبت خوشی در انتظار این رشته پر طرفدار نیست اما کسی حرف گوش نمی دهد.

وی اضافه کرد: مدیران فدراسیون و سازمان لیگ به AFC و فیفا فقط دروغ می گویند تا به زور بتوانند مجوز حرفه ای گری بگیرند. آقایان برای فوتبال پایه یک بسته آب معدنی هم نگرفتند اما خیلی راحت بازیکن خارجی گرفتند. این چه رفتاری است که انجام می دهید تا اینگونه در سطح بین المللی آبروریزی گردد.

حلالی در انتها بار دیگر به انتخاب دراگان اسکوچیچ در راس کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران خرده گرفت و گفت: من هنوز هم می گویم انتخاب او فارغ از توانایی های فنی اش اشتباه بود. او نباید به این روش انتخاب می شد اما در عرض یک شب به مهم ترین پست فنی ممکن در فوتبال ملی رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 3020

به "انصاریفرد باعث عقبگرد پرسپولیس شد، فوتبال ایران مشکل اساسی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاریفرد باعث عقبگرد پرسپولیس شد، فوتبال ایران مشکل اساسی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید