باغ پرندگان در کیش و بخش های دیدنی آن

به گزارش گیگابلاگ، کیش یکی از منطقه ها دیدنی کشور بوده و جاذبه های متعددی را در بطن خویش جای داده است. یکی از این دیدنی های بی مثال، باغ پرندگان در کیش هست. با ما در این مقاله همراه شده تا کمی برایتان از اینکه باغ پرندگان کیش کجاست و ساعات بازدید از باغ پرندگان کیش سخن بگوییم.

باغ پرندگان در کیش و بخش های دیدنی آن

تلألو رنگهای بی نظیر در خلقت پرندگان

وقتی که به پارک دلفین رفتید، دقیقاً در همین مکان بوده که می توانید با یک تیر دو نشانه را برای سیاحت هدف قرار دهید و به باغ پرندگان در کیش هم رفته و از آن تماشا کنید. فکرش را بکنید، بیش از 57 گونه از پرندگان مختلف که هر کدام با طرح و رنگ خاصی به باغ زیبایی بی نظیری را بخشیده اند، آماده برای عرضه زیبایی های خود هستند. اصلاً شما تا به حال شاهد تماشا خودنمایی طاووس و باز کردن دم آن بوده اید؟ در این باغ علاوه بر تماشا پرهای باز شده طاووس، فلامینگوها و درنای تاج دار و حتی لک لک ها حتما توجهتان را جلب خواهند کرد.

اندکی تأمل شرط لازم برای پی بردن به زیبایی های هستی است. دقیق تر که شوید، گویی نقاشی با دقت و ظرافت هر پرنده را با طرح و نقشی خاص آرایید. براساس مقاله باغ پرندگان کیش کجاست، باید بدانید که باغ پرندگان کیش با مساحتی به وسعت 3 هکتار در سال 1380 ساخته شده و آماده میزبانی از گردشگران هست.

باغ پرندگان و بخشهای مجذوب نماینده و تماشای آن

وقتی وارد باغ می شوید، دو بخش به طور تفکیک شده حتماً توجه شما را به خود جلب خواهد نمود. اولین بخش که مورد بازدیدتان قرار می گیرد، شاید مسیری باشد که قفس های پرندگان با گونه های مختلف آن را زینت داده اند. در به اتمام رساندن این مسیر زیاد عجله به خرج ندهید. از هر قفس به سادگی عبور نکنید. اندکی تأمل جایز است. پس، با دقت به مشخصاتی که در خصوص هر نوع پرنده، نوع و نژاد آن و غذایی که باید بخورد، توجه کنید. بخش دوم هم شاید قاب زیبایی را برایتان از پرواز آزاد پرندگان در محیطی شبیه سازی شده به زیستگاه اصلی در مساحتی به وسعت 2 هکتار بوجود آورده باشد.

بازدید از پرندگان باغ

این باغ را به دلیل غالب بودن گونه های مختلف از پرندگان، باغ پرندگان نام نهادند و به راستی که تماشا فلامینگوها، لک لک ها و کاسکوهای رنگارنگ در کنار تماشا سایر پرندگان همانند درنای تاجدار، طوطی های سبز رنگ و قرقاول چینی حتما برایتان خوشایند خواهد بود. اما دوستان، اینها تعداد محدودی بودند که نامشان را بردیم. پلیکان ها با پاهای خاکستری، ماکائو، توکان و مرغ شاخ دار هم انواع دیگری از تماشای های این باغ هستند.

تماشای های دیگر باغ پرندگان

یک سورپرایز دیگر برای شما در این باغ، حتما تماشا پنگوئن های پا سیاه خواهد بود. پنگوئن واقعاً موجود بامزه و تماشای است، ایستادن و تماشا راه رفتن آنها خودش شاید وقت زیادی از شما بگیرد. خوب است بدانید که در باغ پرندگان کیش، قوهای زیبا که گویی پاکی خاصی در آنها نهادینه شده را هم خواهید دید. اما این باغ فقط به پرندگان محدود نمی گردد. از تماشا تمساح چه احساسی در شما بوجود خواهد آمد؟ تمساح گاندو یا پوزه کوتاه هم نوعی تمساح بوده که در باغ نگهداری می گردد. تماشا آن ضرر ندارد، وقتی مطمئن هستید که آسیبی به شما نمی زند.

میمون ها هم در این باغ دست از شیطنت های خود بر نمی دارند و دائم در پی جلب توجه گردشگران هستند. آهوهایی هم که در این باغ هستند، حتماً شما را به نظاره خود در ساعات بازدید از باغ پرندگان کیش وادار می نمایند.

در ادامه بخوانیدباغ پرندگان کیش | دنیای شیرین پرندگان در کیشمنبع: همگردی
انتشار: 19 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1403 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 22463

به "باغ پرندگان در کیش و بخش های دیدنی آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باغ پرندگان در کیش و بخش های دیدنی آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید