سه شاخصه مهم در موفقیت پیکان از نگاه مدیرعامل باشگاه

به گزارش گیگابلاگ، مدیرعامل باشگاه پیکان در جمع اعضای تیم فوتبال حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد.

سه شاخصه مهم در موفقیت پیکان از نگاه مدیرعامل باشگاه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، عصر امروز (پنجشنبه) اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان با حضور در سالن آمفی تئاتر این مجموعه جلسه ای را با اعضای کادرفنی و پشتیبانی و بازیکنان تیم فوتبال پیکان برگزار کرد. در این نشست ابتدا مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان گزارشی را از شرایط تیم در تمرینات پیش فصل ارائه کرد.

سرمربی خودروسازان در این خصوص گفت: ابتدا از تلاش های مدیریت باشگاه در جهت بهبود شرایط اجرایی تیم تشکر می کنم. از بازیکنان سپاسگزارم که در این مدت همراه بودند و با وجود فشار بالای تمرینات کم نگذاشتند. از کادر فنی و اجرایی تیم هم سپاسگزارم که کنار ما بودند و برای موفقیت تلاش کردند.

حسینی ادامه داد: برای یک فصل سخت آماده می شویم. امسال حضور در لیگ برتر سختی های خاص خودش را دارد؛ چراکه برخلاف پارسال دیگر هیچ تیم ضعیفی حضور ندارد و همه تیم ها تا دندان مسلح هستند. این موضوع وظیفه ما را سنگین تر می کند و امیدوارم بتوانیم با شرایط خوبی لیگ برتر را شروع کنیم.

در ادامه برخی بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم فوتبال پیکان نیز ضمن تشکر از زحمات مدیرعامل باشگاه در راستای فراهم کردن امکانات خوب تمرینی برخی دغدغه های خود را بیان کردند.

در نهایت نوبت به اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان رسید تا صحبت ها و انتظاراتش از اعضای تیم فوتبال این باشگاه را بر زبان بیاورد. مدیرعامل پیکان گفت: باید قدر این فرصت را بدانید که در جایگاه مهمی قرار دارید. جوانان و بازیکنان زیادی هستند که آرزو دارند جای شما باشند و چنین فرصتی را پیدا کنند. ما فصل گذشته نتایج خوبی به دست آوردیم و به اعتقاد من امسال هم می توانیم عملکرد مطلوبی در مسابقات داشته باشیم که انتظار ما از شما همین است.

محمدی با اشاره به قدمت و بزرگی برند باشگاه پیکان تاکید کرد: مجموعه بزرگی در پشت سر شما قرار گرفته، از تمام اعضای خانواده بزرگ ایران خودرو، کارکنان و کارگران زحمتکش گرفته تا اعضای باشگاه همه و همه تلاش می کنند و به موفقیت شما امیدوارند. خواسته من این است که با تمرکز و آرامش کار خودتان را زیر نظر کادر فنی دنبال کنید. کادر ما با وسواس و دقت زیادی نفرات مورد نظر خودش را برای این فصل انتخاب کرده و بدون تردید انتظار داریم شاهد بالاترین کیفیت از این مجموعه باشیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان همچنین گفت: در درجه اول باید به فکر پیشرفت مستمر و مداوم خودتان باشید به طوری که در یک راستا صعودی حرکت کنید و بالاترین مقدار بهره وری را داشته باشید. همچنین در گام بعدی مسئله مهم کارایی و عملکرد مطلوب تیم است. کیفیت شما در کنار هم کیفیت بالای تیم را می سازد. شعار ما کار سخت، مبارزه و تعقیب تا سرانجام است سه شاخصه ای که باید به آن توجه کنیم و در راستا موفقیت به ما کمک می کند.

محمدی صحبت های خود را اینگونه به سرانجام برد: از حمایت گروه صنعتی ایران خودرو ، اعضای هیئت مدیره و تمام اعضای باشگاه تشکر می کنم. همچنین خوشحالم که یک گروه خوب و همدل را با حضور مجتبی حسینی ، سعید دقیقی و سایر اعضای کادر ، تک تک نفرات و اعضای تیم شکل داده ایم و امیدوارم در کنار هم در این فصل شاهد بهترین عملکرد و ارتقای برند ایران خودرو باشیم. ما امانت دار اصالت و هویت برند ایران خودرو هستیم و باید برای این منظور تلاش کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 تیر 1401 بروزرسانی: 26 تیر 1401 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 15278

به "سه شاخصه مهم در موفقیت پیکان از نگاه مدیرعامل باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه شاخصه مهم در موفقیت پیکان از نگاه مدیرعامل باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید