طعنه سولسشایر به لوکاکو و سانچس: ترجیح می دهم بی بازیکن بمانم تا بازیکن بد داشته باشم

به گزارش گیگابلاگ، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد به شیوه ای غیرمستقیم اعتراف کرد که جو این تیم پس از انتقال الکسیس سانچس و روملو لوکاکو بهتر شده است.

طعنه سولسشایر به لوکاکو و سانچس: ترجیح می دهم بی بازیکن بمانم تا بازیکن بد داشته باشم

به گزارش خبرنگاران، اولگنار سولسشایر، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد ادعا کرد که جو روانی تیمش پس از انتقال قرضی الکسیس و فروش روملو لوکاکو به اینتر بهتر از قبل شده است.

لوکاکو و سانچس هر دو تابستان سال گذشته راهی اینتر شدند و گفته می شود که پل پوگبا هم به زودی به ایتالیا برمی شود تا دوباره برای یوونتوس بازی کند اما سولسشایر می گوید که سیب های فاسد تیمش جدا شده اند و الان رختکن تیم در آرامش به سر می برد.

سولسشایر گفت: ترجیح می دهم تیمم خالی بماند تا بازیکند بد داشته باشیم. شخصیت داشتن بازیکن برای من خیلی مهم است. ما تیم هستیم و باید جوی که در آن کار می کنیم که تیمی باشد. من بازیکنانی می خواهم که نه تنها شخصیت و وقار داشته باشند بلکه خودشان را با تیم وفق دهند. در ماه مارس سال 2019 بازیکنان ما از نظر فیزیکی به شدت خسته بودند، همینطور از نظر روانی و مصدوم هم داشتیم. همین مسئله سبب ایجاد تفکر منفی در تیم شد در حالی که الان تفکر تیم مثبت است.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ گفت: یکسری چیزهای دیگر هم سال گذشته در تیم مان بود که من آنها را نمی پسندیدم، از جمله مسائل شخصی که تا فصل تابستان نتوانستیم حل شان کنیم. همواره یکسری بازیکنان هستند که می خواهند بیشتری به زمین بازی بروند اما اگر یک تیم قرار است موفقیت کسب کند باید بازیکنانی آماده برای مقاطع زمانی مختلف داشته باشد. من احساس می کنم که ما الان دیگر در تیم مان سیب فاسد نداریم.

از میان دو بازیکنی که تابستان سال گذشته منچستریونایتد به مقصد اینتر ترک کردند، تنها لوکاکو به صورت قطعی به نراتزوری پیوسته است و سانچس در انتها قرارداد قرضی یکساله اش باید به اولدترافورد برشود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 4110

به "طعنه سولسشایر به لوکاکو و سانچس: ترجیح می دهم بی بازیکن بمانم تا بازیکن بد داشته باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه سولسشایر به لوکاکو و سانچس: ترجیح می دهم بی بازیکن بمانم تا بازیکن بد داشته باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید