عامل تهیه و انتشار کلیپ نوشیدن ادرار شتر برای درمان ویروس کرونا در پایتخت دستگیر شد

به گزارش گیگابلاگ، رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از بازداشت عامل تهیه و انتشار کلیپ ویدئویی خواص و فواید درمانی و ضد کرونایی وشیدن ادرار شتر خبر داد و گفت: متهم با انتشار این کلیپ سبب گمراهی شهروندان و بروز موجی از بازتاب های منفی علیه ارزش های اسلامی و جامعه پزشکی کشور در فضای مجازی و حقیقی شده بود.

عامل تهیه و انتشار کلیپ نوشیدن ادرار شتر برای درمان ویروس کرونا در پایتخت دستگیر شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزار دانشجو، سردار علی ذوالقدری گفت: در پی انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی در خصوص خواص و فواید درمانی و ضد کرونایی مصرف و نوشیدن ادرار شتر، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی بیان کرد: تحقیقات اولیه پلیسی نشان از این داشت، فردی که خود را مدیر داخلی یکی از انجمن های طب سنتی معرفی می کند، در چند روز گذشته با انتشار کلیپ نوشیدن ادار شتر در فضای مجازی سبب گمراهی و تشویش اذهان عمومی شهروندان شده است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه با انتشار این کلیپ با موجی از بازتاب های منفی علیه ارزش های اسلامی و جامعه پزشکی کشور در فضای مجازی و حقیقی روبرو بودیم، گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با رصد های اطلاعاتی سرنخ هایی از مخفیگاه عامل انتشار این کلیپ به دست آورند و مشخص شد، مخفیگاه متهم در حوالی میدان فاطمی بوده و متهم بدون داشتن مجوز قانونی، مطب طب سنتی افتتاح کرده است و به طبابت بیماران می پردازد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به اشاره به اینکه در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که متهم دارای مدرک تحصیلی سوم راهنمایی بوده و هیچگونه مدرکی برای طبابت ندارد، اضافه نمود: متهم کلیپ موصوف را در بیست و پنجم فروردین در یکی از روستا های حوالی شهر کرج به همراه یکی از دوستانش تصویربرداری کرده و با توجه به شرایط فعلی موجود در جامعه از طریق شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.

سرار ذوالقدری در انتها با تاکید بر اینکه هر مطلبی که در فضای مجازی بارگذاری می شود و با کلیپی منتشر می شود، صحت نداشته و شهروندان به آنچه که مطالعه می کنند و با مشاهده می کنند اعتماد نکرده و بر صحت گفتار مدعی صحه نگذارند، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی گشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 تیر 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 3819

به "عامل تهیه و انتشار کلیپ نوشیدن ادرار شتر برای درمان ویروس کرونا در پایتخت دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل تهیه و انتشار کلیپ نوشیدن ادرار شتر برای درمان ویروس کرونا در پایتخت دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید