سلامتی و پزشکی

تذکر به صداوسیما به خاطر ایرادات پایتخت 6

عضو شورای نظارت بر صداوسیما گفت: رسانه ملی به خاطر نقدها و ایراداتی که به فیلم نامه و همچنین دیالوگ های سریال پایتخت 6 وارد شده بود به رسانه ملی تذکر داد تا در سریال های بعدی از تکرار آن جلوگیری گردد.

18 تیر 1399

طوفان نیسارگا 1865 خانه را در هند از بین برد

طوفان عظیم نیسارگا که از روز گذشته وارد هند شده است به بیش از 7442 خانه آسیب وارد نموده و 1865 خانه کوچک را نیز نابود کرد.

13 تیر 1399

فیلم ، ماجرای کشف لاشه عجیب و ناشناخته چه شد؟

مدیرکل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پخش تصاویری از لاشه یک موجود ناشناخته، عجیب و نادر در فضای مجازی استان گفت: پس از اعزام یک تیم محیط زیست به منطقه به همراه کوهنوردانی که لاشه را کشف نموده بودند، متاسفانه اثری از لاشه پیدا نشد.

12 تیر 1399

شناسایی روش جدیدی برای کاهش شدت علائم کرونا

بر اساس مطالعه دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، تداخل دو واکنش اصلی دفاعی بدن باعث می شود که سیستم ایمنی در برخی بیماران مبتلا به کووید-19، واکنش های شدیدی از خود نشان دهد.

11 تیر 1399

فراوری محصولات های تِک در داخل خاتمه راه نیست

عضو هیات مدیره مجمع تشکل های دانش بنیان بابیان اینکه محصول دانش بنیان ارزش افزوده بسیاری دارد و می تواند صرفه جویی ارزی برای کشور داشته باشد، گفت: فراوری محصولات های تک در داخل، خاتمه راه نیست؛ به دلیل عمق فناوری به کاررفته و قیمت تمام شده پایین محصولات...

8 تیر 1399

ضرر مالی تعطیلی 5 لیگ معتبر فوتبال جهان

نیمه تمام ماندن رقابت های 5 لیگ معتبر فوتبال جهان عواقب مالی هنگفتی به همراه دارد.

7 تیر 1399

عامل تهیه و انتشار کلیپ نوشیدن ادرار شتر برای درمان ویروس کرونا در پایتخت دستگیر شد

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از بازداشت عامل تهیه و انتشار کلیپ ویدئویی خواص و فواید درمانی و ضد کرونایی وشیدن ادرار شتر خبر داد و گفت: متهم با انتشار این کلیپ سبب گمراهی شهروندان و بروز موجی از بازتاب های منفی علیه ارزش های اسلامی و جامعه پزشکی کشور...

6 تیر 1399

خبرنگاران بیش از هشت هزار کردستانی مشمول دریافت بیمه بیکاری شدند

سنندج - خبرنگاران - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: هشت هزار و 131 نفر از جامعه کارگری این استان مشمول بهره مندی از خدمات بیمه بیکاری ناشی از آسیب های ویروس کرونا شدند.

5 تیر 1399

همه مواردی که پدر و مادرها برای گذر از دوران کرونایی باید بدانند

اگرچه در خانه بمانیم یک پیغام سلامتی برای شهروندان است امّا مسائل متعدد ناشی از آن بر کسی پوشیده نیست.

4 تیر 1399

خبرنگاران ژاپن مجوز پلاسما درمانی برای بیماران کرونا را صادر کرد

پکن- خبرنگاران- با صدور مجوز رسمی مرکز ملی بهداشت ژاپن، گروهی از پزشکان این کشور برنامه دارند که آزمایش بالینی پلاسما درمانی برای بیماران مبتلا به کرونا را شروع نمایند.

2 تیر 1399

انتقاد پلوسی از شکست کامل دولت ترامپ در مدیریت کرونا

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا سه شنبه از آنچه به گفته او شکست کامل دولت دونالد ترامپ در اخذ آزمایش از شهروندان برای آنالیز ابتلای آنها به کووید-19 است، انتقاد کرد.

1 تیر 1399

حمله شدید پیروانی به قلعه نویی، برای حجازی روزشمار زدند

به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اتفاقاتی که بعد از بازی پرسپولیس و سپاهان افتاد، گفت: من مدیر تیم پرسپولیس هستم و در گذشته هم بازیکن این باشگاه بودم. بعضی از صحبتهای من به عنوان هوادار است و بعضی صحبتهایم به خاطر...

30 خرداد 1399

دانشگاه بُن: آمار مبتلایان کرونا در آلمان ممکن است 10 برابر آمار رسمی باشد

نتایج تحقیقات دانشگاهی در آلمان نشان می دهد ممکن است شمار واقعی مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور، 10 برابر آمار اعلام شده از سوی دولت باشد.

28 خرداد 1399

اوبامیانگ: پیراهن شماره 14 آنری را نمی خواستم، لاکازت و مخیتاریان ناچارم کردند آن را بردارم

ستاره گابنی تیم فوتبال آرسنال می گوید زمانی که به توپچی ها پیوست به تصاحب پیراهنی که آنری در این تیم به تن می کرد تمایلی نداشت.

25 خرداد 1399

خبرنگاران نشنال اینترست: کرونا شاید میخی بر تابوت غرب و نظم لیبرال باشد

تهران- خبرنگاران-نشریه نشنال اینترست با تاکید بر اینکه کرونا نظم لیبرال جهان را تغییر می دهد، نوشت که این ویروس شاید میخی بر تابوت غرب باشد.

25 خرداد 1399

جاده ابریشم، راهی برای گسترش تمدن از ابتدای تجارت تا عصر اکتشاف

جاده ابریشمجاده ابریشم یک شبکه قدیمی از راستاهای تجاری بود که به طور رسمی در دوران سلسله هان چین برقرار شد. این جاده مناطقی را بین دنیای باستانی در بین سال های 130 پیش از میلاد تا 1453 مرتبط می نموده است. همانطوری که این جاده یک راستا منفرد از شرق به غرب نبوده...

24 خرداد 1399

حضور سلبریتی ها در کمپین کتاب رایگان کادر درمانی انگلیس

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندیپندنت، بعد از اینکه انتشارات اشت در انگلیس در خبری از اعطای کتاب رایگان به کادر درمانی این کشور اطلاع داد بسیاری از سلبریتی ها و چهره های سرشناس این کشور به کمپین کتاب رایگان برای کادر درمانی انگلیس پیوستند.

23 خرداد 1399

آمریکا در رتبه نخست آمار مبتلایان و قربانیان کروناویروس

سایت ورلداُمتر شمار فوتی های بیماری کووید-19 در دنیا را 147 هزار و 598 و مجموع مبتلایان را دو میلیون و 197 هزار و 949 نفر اعلام نموده است.

22 خرداد 1399

نمایندگان کنگره: ترامپ از اشتباهات دولتش در واکنش به شیوع کرونا چشم پوشی می کند

نمایندگان کنگره به شدت تصمیم اخیر رئیس جمهور آمریکا در قطع بودجه سازمان بهداشت جهانی را محکوم کردند.

19 خرداد 1399

فراخوان راهکارهای فناورانه برای مدیریت آثار کرونا در حوزه آب

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوان حمایت از طرح های فناورانه مرتبط با این حوزه در زمان شیوع کرونا و بحران ها مشابه را منتشر کرد....

19 خرداد 1399
تعداد: (165)