فدراسیون فوتبال ایران باید 13 آکادمی برتر را به فیفا معرفی کند

به گزارش گیگابلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: امروز به همراه اکبر محمدی رئیس کمیته جوانان با دو نماینده از فیفا اریخ روته مولر و کوین استوارت صحبت کردیم. در ارتباطی که به صورت ویدیو کال بود در خصوص برنامه استعدادیابی، کیفیت آکادمی فوتبال در ایران و کشف استعداد ها به بحث و بررسی پرداختیم. در واقع درخواستی که فیفا از فدراسیون فوتبال ایران دارد این است که 13 آکادمی برتر حاضر در ایران به فدراسیون جهانی فوتبال معرفی شود.

فدراسیون فوتبال ایران باید 13 آکادمی برتر را به فیفا معرفی کند

محصص ادامه داد: فیفا می خواهد از این 13 آکادمی، 3 آکادمی که در سطح بسیار بالا و فوق العاده است را معرفی کنیم و 10 آکادمی باقیمانده نیز باید به مرور زمان پیشرفت داشته باشند و گزارش های دقیق آن به این فدراسیون ارسال شود.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال در ادامه گفت: پس از اعلام آکادمی ها، قرار است شرکت بلژیکی که مد نظر فیفا بوده و به ارزیابی کیفیت فنی استعدادیابی و آکادمی ها می بپردازد، همکاری داشته باشیم تا در این زمینه بتوانیم بیش از گذشته رشد داشته باشیم.

وی در پایان گفت: فردا نیز به همراه اکبر محمدی، رئیس کمیته جوانان با لاسلو مدیر فوتبال پایه AFC ارتباط ویدیویی خواهیم داشت تا در خصوص طرح پیشرفت فوتبال جوانان آسیا صحبت کنیم. بدون شک بررسی طرح های مختلف در خصوص رشد توسعه فوتبال پایه و آکادمی ها می تواند باعث فرایند رو به ر شد آینده فوتبال در ایران شود.

راوه بلاگ: راوه بلاگ | با مجله صنعتی راوه همراه باشید

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 4140

به "فدراسیون فوتبال ایران باید 13 آکادمی برتر را به فیفا معرفی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال ایران باید 13 آکادمی برتر را به فیفا معرفی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید