فناوران برای جذب سرمایه مشاوره تخصصی دریافت می نمایند

به گزارش گیگابلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، ایجاد اتصال میان شرکت های فناور و سرمایه گذاران، یکی از وظایف اصلی، بعضی نهادهای تابعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. برای پیشبرد این راهبرد، یک میز خدمت سرمایه گذاری در 22 تیر ماه برگزار می گردد.

فناوران برای جذب سرمایه مشاوره تخصصی دریافت می نمایند

شرکت های فناور و استارت آپ ها برای عملی کردن ایده ها و طرح های خود و تبدیل این ایده ها به محصولات و خدمات فناورانه، به جذب سرمایه احتیاج دارند.

جذب منابع و سرمایه و نحوه مذاکره با سرمایه گذار، احتیاجمند مهارت و افزایش دانش است. بر این اساس، یک میز خدمت سرمایه گذاری در پارک پردیس معاونت علمی برگزار می گردد. شرکت های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی و کارخانه نوآوری می توانند از خدمات این میز خدمت بهره ببرند.

در دو دوره قبلی برگزاری این رویداد، صندوق های سرمایه گذاری و سرمایه گذاران فرشته به میز خدمت سرمایه گذاری دعوت شدند. مشاوران و مدعوین، در این میز خدمت پاسخگویی سوالات مدیران شرکت ها و فعالان فناور خواهند بود.

ارائه مشاوره در خصوص راهکارهای جذب منابع به وسیله مشارکت مدنی و حقوقی و شیوه تامین اقتصادی از کانال های اقتصادی، از جمله مواردی است که در این رویداد در خصوص آنها بحث و مصاحبه می گردد. همچنین فعالان فناور با روش های مختلف تامین اقتصادی آشنا می شوند.

همچنین طرح های نوآورانه در بستر سرمایه گذاری بخش خصوصی به محصولات تجاری و سودمند تبدیل می شوند. ضروری است تا دستگاه های سیاست گذار از ایجاد کانال های متعدد برای توسعه ارتباط میان سرمایه گذار و سرمایه پذیر حمایت نمایند. برگزاری رویدادهای مشاوره و جذب سرمایه گذار می تواند به توسعه سرمایه گذاری در زیست بوم نوآوری کشور یاری کند.

راوه بلاگ: راوه بلاگ | با مجله صنعتی راوه همراه باشید

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 4720

به "فناوران برای جذب سرمایه مشاوره تخصصی دریافت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فناوران برای جذب سرمایه مشاوره تخصصی دریافت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید