موسوی: شرایط مدیرعاملی باشگاه استقلال را ندارم، می خواهیم باشگاه از نظر مالی بی نیاز شود

به گزارش گیگابلاگ، عبدالرضا موسوی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: مدیرعامل سمت اجرایی دارد و من با توجه به شرایط باشگاه، نمی توانم مدیرعامل شوم.

موسوی: شرایط مدیرعاملی باشگاه استقلال را ندارم، می خواهیم باشگاه از نظر مالی بی نیاز شود

عبدالرضا موسوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی گیگابلاگ، درباره منصوب شدنش به عنوان عضو جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال، گفت: ما کارمان را شروع کرده بودیم و چند وقتی است که در کنار باشگاه هستیم. امیدوارم بتوانیم مؤثر باشیم و با انرژی بیشتر، مصمم تر و جدی تر به مردم کشورمان و استقلال کمک و دل هواداران را شاد کنیم.

وی اضافه کرد: قبل از اینکه حکم ما داده شود، برای ساختن باشگاه از لحاظ مالی طرح هایی در ذهن داشتیم و به امید خدا می خواهیم آنها را اجرا کنیم تا استقلال از نظر مالی بی نیاز شود. وقتی باشگاه از نظر مالی بی نیاز باشد، تیم دارای نظم می شود که خروجی آن نتایج خوب تیم محبوب مان خواهد شد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به بحث مدیرعاملی اش در این باشگاه گفت: مدیرعامل سمت اجرایی دارد که با توجه به شرایطی که باشگاه های ما مخصوصاً استقلال دارد، نیاز به فردی است که تمام وقت در این باشگاه حضور داشته باشد. من نمی توانم تمام وقت در خدمت باشگاه استقلال باشم و شرایط مدیرعاملی را ندارم.

موسوی راجع به دربی پیش رو و غیبت شیخ دیاباته در این مسابقه به دلیل مصدومیت گفت: دیاباته یکی از بازیکنان تأثیرگذار استقلال است و امیدوارم کادر پزشکی تلاش کند و این بازیکن را برساند. ما دعا می کنیم استقلال بازی خوبی انجام دهد و دربی را ببرد تا هواداران خشنود شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 2264

به "موسوی: شرایط مدیرعاملی باشگاه استقلال را ندارم، می خواهیم باشگاه از نظر مالی بی نیاز شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: شرایط مدیرعاملی باشگاه استقلال را ندارم، می خواهیم باشگاه از نظر مالی بی نیاز شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید