پرسپولیسی ها از ابقای دراگان اسکوچیچ خشنود هستند؟

به گزارش گیگابلاگ، خبرنگاران: دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی باقی ماند؛ این خبری بود که روز گذشته سایت فدراسیون فوتبال با نقل قولی از شهاب الدین عزیزی خادم روی خروجی اش گذاشت و به ابهامات موجود روی نیمکت تیم ملی، فعلا سرانجام داده است.

پرسپولیسی ها از ابقای دراگان اسکوچیچ خشنود هستند؟

به گزارش خبرنگاران، ابقای دراگان به اسم سرمربی تیم ملی شاید بیش از هر باشگاهی، بازیکنان پرسپولیس را شاد نموده باشد، چون دراگان در آخرین اردویی که تیم ملی برگزار کرد، بیشترین بازیکنان را از همین تیم انتخاب کرد. پرسپولیس به اسم قهرمان چندسال اخیر لیگ برتر، شاید بیشتر از سایر تیم ها در این زمینه حق داشته باشد، ولی دراگان نشان داد که علاوه بر فاکتور قهرمانی و آمادگی، ترجیحش این است که حتی بازیکنان جانشین را هم از همین باشگاه انتخاب کند.

در آخرین بازی های تیم ملی پرسپولیس با داشتن 7 ملی پوش سهم بسزایی داشت؛ کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، وحید امیری، احمدنوراللهی، کمال کامیابی نیا و مهدی ترابی بازیکنانی بودند که به وسیله دراگان به اردوی تیم ملی دعوت شدند و بعد از مصدومیت کمال کامیابی نیا، دراگان ترجیح داد، میلاد سرلک، دیگر هافبک پرسپولیس را به تیم ملی فرابخواند و حتی در دو بازی هم از او به اسم بازیکن ذخیره استفاده کند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 10122

به "پرسپولیسی ها از ابقای دراگان اسکوچیچ خشنود هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسی ها از ابقای دراگان اسکوچیچ خشنود هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید