یک گردش استثنائی در ناحیه پیک دیستریکت

به گزارش گیگابلاگ، پیک دیستریکت ()، ارتفاعاتی است تماشایی در کشور انگلستان که در نواحی شمالی دربی شایر () گسترده شده است. این منطقه با مناظر زیبا و چشم اندازهای بدیع خود، امکان مناسبی را برای یک گردش خاطره انگیز و پیاده روی رویایی فراهم آورده است. بهشتی زمینی که آشنایی بیشتر با آن خالی از لطف نخواهد بود. با خبرنگاران همراه باشید.

یک گردش استثنائی در ناحیه پیک دیستریکت

با تور مالزی خرداد 99 از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید. با ما به کوالالامپور ، پنانگ و لنکاوی سفر کنید و از سفری دل انگیز لذت ببرید.

این منطقه از نظر عوارض زمین شناختی دارای تنوع قابل توجهی است، از سویی به بخش های شمالی ناحیه راه دارد که عمدتاً خلنگ زارها و زمین های مردابی را در برگرفته و از نظر زمین شناسی بیشتر آن ریگ زار است. این در حالی است که از جنوب به منتهی می گردد که عمده جمعیت منطقه در این ناحیه سکنی داشته و از نظر زمین شناسی، سنگ های رسوبی و آهکی نمود بیشتری دارند. پارک ملّی پیک دیستریکت، نخستین پارک ملّی است که در سال 1951 در انگلستان تأسیس شد. این پارک با جاده های متعدد و خطوط راه آهن با شهرهای منچستر و شِفیلد در ارتباط بوده و سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر و بازدید کننده است. علیر غم نامش، این ناحیه آن چنان نیز مملو از صخره های متعدد و قلل برافزاشته و نوک تیز نبوده و ارتفاعات آن از 300 تا 636 متر متغیر است. منظره ای که بیش از هر چیز دیگر در این ناحیه به چشم می خورد، تپه های پرپیچ و خم و پرتگاه های کوچک و بزرگ پوشیده شده با سبزی خوش آب و رنگ گیاهان است. به علاوه کل این ناحیه توسط شهرهای مهم این بخش از انگلستان احاطه شده است، شهرهایی همچون منچستر، شفیلد، دربی شایر و هادرزفیلد (). به علاوه رودخانه های متعددی در این بخش جریان داشته که به مراتب به زیبایی این ناحیه افزوده اند. منظره و چشم انداز مسحور کننده و بدیع این ناحیه به ویژه در میان مه صبحگاهی، نوید بخش روزی شاد، زنده و آرامش بخش است. جایی که یک پیاده روی لذت بخش و رمانتیک، تسکین دهنده بوده و دریایی از رنگ های شاد، انسان را در برمی گیرد. جایی که زمان از یاد رفته و تجربه ای به یادماندنی در ذهن جاودانه می گردد. اینجا نیز بخش از مناظر حومه و ییلاقی انگلستان است که از قضا بسیار نیز مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. همراه شما، ما نیز دقایقی در این پارک گردش نموده و کمی بیشتر با مناظر زیبا و سحرانگیزش آشنا می شویم. در انتها امیدوارم این گشت و گذار نیز مورد توجه شما خوانندگان عزیز گیگابلاگ قرار گرفته باشد. منبع visitpeakdistrict

منبع: کجارو
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 1854

به "یک گردش استثنائی در ناحیه پیک دیستریکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک گردش استثنائی در ناحیه پیک دیستریکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید