کتاب

کتاب سفر آنتالیا از مجموعه کتاب سفر علی بابا منتشر شد

شرکت سفرهای علی بابا کتاب سفر آنتالیا که سومین کتاب از مجموعه کتاب سفر این شرکت است را منتشر کرد. کتاب سفر آنتالیا با 856 صفحه به شکل دیجیتال و رایگان در اختیار علاقمندان سفر و گردشگری قرار گرفته است.

17 مهر 1400

تمدید مهلت ثبت نام کتب درسی جاماندگان تا 31 شهریور ، برای سفارش به وسیله سامانه irtextbook.ir اقدام کنید

طبق اعلام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی دانش آموزانی که تا کنون و به هر علتی پیروز نشده باشد ثبت سفارش کتاب های درسی خود را انجام دهد تا 31 شهریور برای این کار فرصت دارند.

23 شهریور 1400

خبرنگاران اقامه نماز جماعت در خراسان شمالی متوقف نشده است

بجنورد-خبرنگاران- شیوع کرونا، سبب توقف اقامه نماز جماعت در مساجد خراسان شمالی نشده و این فریضه در حال برگزاری است.

20 مرداد 1400

اردوهای دانش آموزی ایران خاستگاه شاعران مهاجر افغانستان بوده است

به گزارش خبرنگاران، در ابتدای این برنامه که عصر یکشنبه 20 مهرماه در کتابخانه تخصصی وزارت امور خارجه برگزار گردید، رئیس این کتابخانه، ضمن عرض خوشامد به مهمانان از جمله سفیر جمهوری اسلامی افغانستان در ایران ابراز امیدواری کرد که این برنامه برای شاعران...

20 مرداد 1400

خبرنگاران مثل آدم برفی مجموعه سروده های شاعر سمیرمی

اصفهان- خبرنگاران- کتابچه شعر آدم برفی شامل مجموعه شعرها و دل نوشته های یکی از شاعران خطه کوهستانی و برفگیر سمیرم در جنوب اصفهان است.

20 مرداد 1400

آماده باش برای بحران اقتصادی

ویکتور هوگو، نویسنده نامدار فرانسوی و آفریننده رمان جاویدان بینوایان، مهیب ترین و غم انگیزترین چهره فقر در فرانسه را نشان داد. یکی از برجسته ترین و البته تلخ ترین نمادهای این کتاب نشان دادن این مقوله است که انسان تهیدست و جامعه ندار، به سوی بی رحمی و...

20 مرداد 1400

چاپ کتابی درباره بصیرت حضرت عباس(ع)

محمدحسن محمدی مدیر انتشارات مهاجر در گفتگو با خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: حمیدرضا صفاکیش مولف این کتاب، استاد تاریخ است و این کتابش آماده چاپ بود که از وجود آن باخبر شدیم و قرار شد تا کتاب را به چاپ برسانیم.

20 مرداد 1400

نوستالژی خاطره و رنگ با چمدان مادر بزرگ!

زوج جوان گزارش ما از موقعی که متوجه شدند ذوق و استعدادش را دارند که وسایل بامزه کاربردی درست کنند، تصمیم گرفتند از شغل قبلی خود استعفا بدهند و دست به کاری نو بزنند.

20 مرداد 1400

هیچ مجوزی برای برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی و فیزیکی صادر نشده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، در پی انتشار فراخوان هایی مبنی بر برگزاری نمایشگاه های کتاب به صورت فیزیکی و مجازی، به اطلاع جامعه نشر کشور می رساند طی استعلام به عمل آمده از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد...

20 مرداد 1400

حجم بازار کتاب دیجیتال 3 برابر شد

معاون مرکز ملی فضای مجازی بر گسترش روزافزون صنایع فرهنگی دیجیتال و تحول بسترهای انتقال محتوا و تغییر ترکیب سنتی ذی نفعان بخش خصوصی و ذی ربطان بخش دولتی و حاکمیتی حوزه محتوا تاکید نمود.

20 مرداد 1400

نگارش کتابی درباره درست خوانی ابیات حافظ

مارال دوستی از نوشتن کتابی درباره درست خوانی ابیات حافظ خبر داد.

20 مرداد 1400

رامین ناصر نصیر: سینمای کودک صندلی محکمی در سینمای کشور ندارد

تهران (پانا) - حسین قناعت معتقد است، فیلم سلفی با رستم با اینکه به اساطیر فرهنگی ایران باستان می پردازد اما به هیچ عنوان یک فیلم تاریخی نیست و قصه روز را روایت می نماید.

20 مرداد 1400

کاربران یوتیوب چگونه درآمدزایی می کنند؟

یوتیوب به ازای هر بازدید چقدر پول می دهد؟ یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن شما به وجود بیاید همین است. ممکن است افرادی را در یوتیوب دیده باشید که از امکانات حرفه ای و زندگی مرفه خود فیلم می گذارند و این سوال برایتان پیش بیاید که این افراد چه مقدار درآمد...

20 مرداد 1400

ازدواج نمی کنم چون از درد زایمان می ترسم

آیا ترس از درد زایمان دلیل منطقی برای ازدواج نکردن است؟ آیا واقعا نباید ازدواج کرد آن هم با راههای مختلفی که برای زایمان بدون درد وجود دارد.

20 مرداد 1400

تشریح اقدامات سازمان برنامه ریزی آموزشی در دوران کرونا

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با تشریح فعالیت های این سازمان در دوران کرونا گفت: قدام اصلی ما در شرایط کرونایی، تولید برنامه های درسی متناسب با این اوضاع است.

20 مرداد 1400

چرا انسان های باهوش گاهی دست به کارهای احمقانه می زنند؟

به گزارش خبرنگاران، چرا انسان های باهوش کارهای احمقانه انجام می دهند؟ عنوان کتابی است که جین اف. آستروم به رشته تحریر درآورده و کوشش نموده است تحلیل نسبتا کاملی از رفتارهای هیجانی افراد باهوش به مخاطب ارائه دهد. سعید دوج، سیروس آقایار و شهرزاد نجفی ترجمه...

20 مرداد 1400

خبرنگاران کالاهای قاچاق مکشوفه در کارگاه های فنی و حرفه ای همدان استفاده می گردد

همدان- خبرنگاران- دبیر ستاد قاچاق کالا و ارز استانداری همدان گفت: با انعقاد تفاهم نامه بین کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز و آموزش فنی و حرفه ای همدان، بعضی از کالاهای مکشوفه قاچاق موجود در انبار اموال تملیکی استان در کارگاه های...

20 مرداد 1400

47 کتابفروشی کردستان در بهارانه کتاب 1400 مشارکت دارند

عبیدالله رستمی در مورد اجرای طرح بهارانه کتاب 1400 به خبرنگار خبرنگاران در کردستان اظهار کرد: هفدهمین طرح فصلی کتاب در بهار سال جاری از 17 خرداد ماه همزمان با سراسر کشور در کردستان نیز برگزار می گردد.

20 مرداد 1400

انتخاب رشته دانش آموزان پایه نهم از 15 تیرماه،غیرحضوری شروع می گردد

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت:46هزارو300 دانش آموز پایه نهم استان از 15 تیر ماه جاری می توانند با ورود به سامانه pada.medu.ir ورویت فرم شماره 6بدون احتیاج به حضور در مدرسه، به صورت غیرحضوری، رشته تحصیلی خود را انتخاب نمایند.

8 مرداد 1400

حاجی میرزایی: باغچه بان گام بلندی در ارتقای تعلیم و تربیت ناشنوایان برداشت

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در پیامی یاد باغچه بان را گرامی داشت.

9 خرداد 1400
تعداد: (71)