آل خلیفه از مسئله کرونا علیه شهروندان بحرین استفاده می کند

به گزارش گیگابلاگ، خبرنگاران، سرویس بین الملل - فاطمه صالحی: در حال حاضر جهانیان با مسئله گسترش ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند؛ ویروس قاتلی که بی رحمانه قربانیان زیادی در کشورهای جهان بر جای گذاشته است. در این میان دولتها تلاش می کنند تا با اتخاذ تدابیری فرایند گسترش این ویروس را در کشورهای خود کند کرده و مانع آن شوند که جان شهفرایندانشان به خطر بیفتد.

آل خلیفه از مسئله کرونا علیه شهروندان بحرین استفاده می کند

اما به نظر می رسد این مسئله در میان سیاستمداران بحرینی و رژیم آل خلیفه به صورت دیگری تفسیر شده است. آل خلیفه حتی در خصوص گسترش این بیماری به دنبال بهره برداری سیاسی است، به طوری که مانع بازگشت نزدیک به دو هزار شهروند بحرینی از ایران به کشورشان می شود.

رژیم آل خلیفه که در سیاست های ضد ایرانی خود شهره است این بار می کوشد مانع بازگشت این زوار بحرینی به کشور خود به بهانه گسترش ویروس کرونا شود.

این در حالی است که تمام کشورهای جهان می کوشند اتباع خود را در سایه اوضاع کنونی به سرزمین هایشان بازگردانند.

ابراهیم العرادی مدیر دفتر سیاسی ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین در خصوص مسئله ممانعت از بازگشت زوار بحرینی از ایران به کشورشان توسط رژیم آل خلیفه به خبرنگاران گفت: مسئله زوار بحرینی که در خاک ایران سرگردان شده اند نشان دهنده میزان کینه ورزی رژیم آل خلیفه علیه ملت بحرین است. رژیمی که همواره با استکبار و طغیان تلاش دارد تا بر ملت بحرین حکمرانی کرده و هیچ توجهی به شرایط انسانی و بهداشتی آنها و سرنوشت خانواده هایشان ندارد.

وی در ادامه افزود: حاکمان بحرینی از ساده ترین مسئولیت های خود شانه خالی کرده و آن را متوجه هیئت اوقاف جعفری می کنند؛ هیئتی که محبوبیتی در میان شهروندان بحرین نداشته و مردم این کشور آن را جزو ایادی نظام آل خلیفه می دانند.

العرادی ممانعت از بازگشت شهروندان بحرینی به کشورشان توسط رژیم آل خلیفه گفت: از روز نخست که شاهد گسترش ویروس کرونا در جهان بودیم تمام کشورها برای بازگرداندن شهروندان خود تلاش کردند اما رژیم آل خلیفه عادت کرده است که از این پرونده نیز بهره برداری سیاسی و طایفه ای انجام دهد و بدین وسیله کینه خود را نسبت به شهروندان بحرینی نشان دهد.

العرادی شرح داد: رژیم آل خلیفه با استفاده از بازوهای رسانه ای مسموم خود مدعی شده که این افراد، ویروس کرونا را منتشر کردند و برای فرار از مسئولیت های خود دست به این اقدام می زند.

وی در ادامه در خصوص بی توجهی جامعه بین الملل نسبت به اوضاع بحرینی ها تاکید کرد: امروزه تمام کشورها مشغول مبارزه با گسترش ویروس کرونا هستند و هیچ توجهی به رژیم آل خلیفه که دست به ظلم و سر کشی می زند نمی کنند. در این میان ملت بحرین در تمام این معادلات منطقه ای و بین المللی قربانی شده و شاهد آن است که نظام های مستبد و دیکتاتور تحت حمایت قرار می گیرند.

راوه بلاگ: راوه بلاگ | با مجله صنعتی راوه همراه باشید

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 3122

به "آل خلیفه از مسئله کرونا علیه شهروندان بحرین استفاده می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آل خلیفه از مسئله کرونا علیه شهروندان بحرین استفاده می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید