انتقاد کاربران رسانه های اجتماعی از پلوسی به خاطر ترتیب دادن یک مهمانی شام در کنگره

به گزارش گیگابلاگ، یکی از گزارشگران شبکه ان بی سی در توییتی گفت، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در حال ترتیب دادن یک مهمانی شام مخصوص در ساختمان کنگره برای اعضای جدید کنگره است؛ اقدامی که انتقاد شدید کاربران رسانه های اجتماعی از رئیس مجلس نمایندگان و به طور کلی قانون گذاران را به همراه داشته است.

انتقاد کاربران رسانه های اجتماعی از پلوسی به خاطر ترتیب دادن یک مهمانی شام در کنگره

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این گزارشگر شبکه ان بی سی در این توییت نوشت: میزها و جایگاه ها در این سالن مخصوص مهمانی های تجملی با فاصله چیده شده و کاملا تمیز و ضدعفونی شده اند؛ اظهاراتی که تاکید دارد به خاطر پاندمی کرونا جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

وی تصویری از این سالن تجملی را در زیر پست خود به اشتراک گذاشت که در فضای مجازی به سرعت وایرال شد و انتقاد شدید کاربران از نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و به طور کلی قانون گذاران را به همراه داشت.

ظاهران کاربران توییتر با حرف های این گزارشگر متقاعد نشدند و نگرانی های خود را نسبت به اینکه آیا چنین رویدادهایی باید در بحبوحه پاندمی کرونا برگزار شوند یا خیر ابراز کردند. در همین حال بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی نیز مقامات دولت به ویژه آنهایی که می گویند به طور جدی محدودیت های مربوط به ویروس کرونا را رعایت نموده اند، به ریاکاری و دورویی متهم کردند.

بعضی دیگر از کاربران گفتند، در حالی که به شهروندان توصیه می گردد با توجه به شیوع پاندمی کرونا اقدامات امنیتی را جدی بگیرند، قانونگذاران آزادند تا مهمانی بگیرند. حتی یکی از کاربران اشاره نمود که این نخستین بار نیست که پلوسی دستورالعمل های بهداشتی فدرال را زیر پا می گذارد. پلوسی اوایل سپتامبر امسال میلادی در حالی که بدون ماسک به یک سالن آرایش رفته بود آن هم در زمانی که قرار بود آرایشگاه ها تعطیل باشند، دیده شد.

چلسی کلینتون، دختر هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا نیز از مجلس نمایندگان خواست تا به دلایل امنیتی این رویداد را لغو کند.

دفتر نانسی پلوسی به این نقدها پاسخ داد و با گفتن اینکه هر کاری که پلوسی انجام می دهد طبق دستورالعمل های دفتر پزشک کنگره است و این مهمانی شام نیز از این قاعده مستثنی نیست، برگزاری این رویداد را توجیه کرد.

درو همیل، معاون رئیس دفتر پلوسی در توییتی نوشت: دفتر ما با جدیت دستورالعمل های دفتر پزشک کنگره را از جمله درخصوص این مراسم شام دنبال می نماید. این مراسم برای آنکه به الگویی برای ملت تبدیل گردد، دچار اصلاحات و تغییراتی شده و به اعضای منتخب اجازه می دهد تا با رعایت فاصله اجتماعی خودشان غذای خود را بردارند.

این اخبار در حالی منتشر شد کخه فرمانداران ایالت های آمریکا یکی پس از دیگری محدودیت های مربوط به ویروس کرونا را مجددا اعمال می نمایند. این اقدامات جدید در حال حاضر در کالیفرنیا، واشنگتن و اورگان اعمال شده و تجمعات بیش از سه نفر را منع نموده و نسبت به مهمانی دادن در خانه ها هشدار داده است. این بدان معناست که عید شکرگزاری امسال مثل سال های قبل همراه با جشن و مهمانی نخواهد بود. ، ایسنا

راوه بلاگ: راوه بلاگ | با مجله صنعتی راوه همراه باشید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 6804

به "انتقاد کاربران رسانه های اجتماعی از پلوسی به خاطر ترتیب دادن یک مهمانی شام در کنگره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد کاربران رسانه های اجتماعی از پلوسی به خاطر ترتیب دادن یک مهمانی شام در کنگره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید