بازدید 1.1 میلیون نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس کرمانشاه

به گزارش گیگابلاگ، خبرنگاران/کرمانشاه دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از بازدید حدود یک میلیون و 100 هزار نفر از هموطنانمان از یادمان ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان از ابتدای سال راهیان نور در اردیبهشت ماه تا به امروز خبر داد.

بازدید 1.1 میلیون نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس کرمانشاه

یونس عزیزی در گفت و گو با گیگابلاگ، با اشاره به رشد چشمگیر آمار بازدیدکنندگان از یادمانها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه در سال جاری، گفت: از ابتدای سال راهیان نور-اردیبهشت ماه- تا به امروز حدود یک میلیون و 100 هزار نفر از هموطنانمان از یادمان ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کرمانشاه بازدید کرده اند که بخش زیادی از این رشد به بازگشایی مرز خسروی و تردد زوار عتبات عالیات از استان در اربعین سال جاری مربوط می شود.

عزیزی پیش بینی کرد: سال جاری آمار بازدیدکنندگان از یادمانها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کرمانشاه به حدود 1.5 میلیون نفر برسد.

دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه اضافه کرد: سال گذشته در مجموع یک میلیون و 127 هزار نفر از یادمانها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه بازدید کردند.

وی در ادامه اشاره ای هم به آمار اسکان بازدیدکنندگان از مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان در اردوگاه های راهیان نور داشت و گفت: از اردیبهشت ماه تا به امروز 121 هزار نفر اسکان در اردوگاه های راهیان نور استان کرمانشاه داشته ایم که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 10 درصد داشته است.

عزیزی در ادامه از یادمان و مرکز فرهنگی مرصاد به عنوان پربازدیدکننده ترین مرکز دفاع مقدسی استان یاد کرد و اضافه کرد: این مرکز فرهنگی جنبه بین المللی پیدا کرده و بازدیدکنندگانی از خارج از کشور هم دارد.

رئیس سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه کیفی سازی اردوهای راهیان نور در برنامه استان است، گفت: تلاش می شود تا برنامه ها بگونه ای اجرایی شوند که شاهد تاثیرگذاری بیشتر اردوهای راهیان نور در جامعه باشیم.

وی در پایان برای دریافت طرح ها، ایده ها و پیشنهادات صاحبنظران در راستای کیفی سازی اردوهای راهیان نور اعلام آمادگی کرد.

سال راهیان نور همزمان با سالروز عملیات بازی دراز در اردیبهشت ماه آغاز می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 1841

به "بازدید 1.1 میلیون نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید 1.1 میلیون نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید