بورس روز یکشنبه را چگونه شروع کرد؟ ، شاخص کل همچنان بر مدار صعود

به گزارش گیگابلاگ، به گزارش تجارت نیوز، در شروع معاملات روز یکشنبه بازار سهام، شاخص کل رشدی 8 هزار و 700 واحدی را به ثبت رساند تا ضمن تداوم فرایند صعودی خود وارد کانال 541 هزار واحدی گردد.

بورس روز یکشنبه را چگونه شروع کرد؟ ، شاخص کل همچنان بر مدار صعود

در جریان 50 دقیقه ابتدایی معاملات امروز بورس، نزدیک 270 هزار معامله انجام شد که طی آن 2 میلیارد و 200 میلیون برگه سهم با ارزشی بالغ بر 14 هزار و 400 میلیارد ریال داد و ستد شد. سه نماد فملی، وبملت و فولاد به ترتیب با 743، 603 و 557 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند. غگل، وبلمت و ومعادن نیز بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.

در معاملات فرابورس نیز سه نماد ذوب، سمگا و بجهرم تاثیرگذارترین نمادها بر سبزپوشی شاخص بودند. در 50 دقیقه ابتدایی معاملات فرابورس نیز بیش از 150 هزار معامله با ارزشی بالغ بر 6 هزار و 350 میلیارد ریال صورت گرفت.

با توجه به فرایند کلی بازار به نظر می رسد امروز نیز در انتها بازار شاهد رشد 5 رقمی ببینیم. چرا تقریبا بیشتر نمادهای بازار در گروه های مختلف در محدوده مثبت معامله شده و بسیاری از نمادها نیز به دلیل تغییرات 20 درصدی قیمت به صورت موقت متوقف شده اند. شاخص کل در حالی امروز نیز در مدار مثبت سیر می نماید که در انتها اولین روز هفته نیز رشدی 11 هزار واحدی را به ثبت رسانده بود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 3189

به "بورس روز یکشنبه را چگونه شروع کرد؟ ، شاخص کل همچنان بر مدار صعود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس روز یکشنبه را چگونه شروع کرد؟ ، شاخص کل همچنان بر مدار صعود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید