درخواست قایقرانی ایران از فدراسیون جهانی برای افزایش سهمیه المپیک

به گزارش گیگابلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، نازنین ملایی و بهمن نصیری دو ملی پوش روئینگ کشورمان در رقابت های انتخابی المپیک به مدال نقره رسیدند اما براساس قوانین جدید فدراسیون جهانی در توزیع سهمیه های المپیک یکنفر از آنها می تواند در توکیو به آب بزند و برهمین اساس فدراسیون ایران باید از میان این دو ورزشکار یک نفر را انتخاب کند.

درخواست قایقرانی ایران از فدراسیون جهانی برای افزایش سهمیه المپیک

با توجه به دشواری این شرایط علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی برای تغییر در شرایط توزیع سهمیه ها طی نامه ای به خوان کریستف رولاند رئیس فدراسیون جهانی روئینگ خواهان افزایش سهمیه ایران در المپیک توکیو با توجه به نتایج ملی پوشان کشورمان شد.

در این نامه از فدراسیون جهانی روئینگ خواسته شده با توجه به اینکه ایران بعد از ژاپن بهترین نتیجه را در مسابقات انتخابی داشته و ژاپن هم تنها می تواند دو قایق برای المپیک انتخاب کند، این شانس برای کشورمان ایجاد گردد تا هر دو ورزشکار روئینگ در المپیک حضور داشته باشند.

همچنین وحید مرادی نائب رئیس ایرانی کنفدراسیون روئینگ آسیا نیز در حال رایزنی با مسئولان فدراسیون جهانی روئینگ است تا بتواند تعداد ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو را افزایش دهد.

با این حال کمتر از یک هفته فرصت است تا ایران نماینده خود در المپیک توکیو را معرفی کند اما پیش از آن فدراسیون در کوشش است تا با جلب رضایت فدراسیون جهانی هر دو قهرمان خود را راهی این بازی ها کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 9322

به "درخواست قایقرانی ایران از فدراسیون جهانی برای افزایش سهمیه المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست قایقرانی ایران از فدراسیون جهانی برای افزایش سهمیه المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید