عاملی از کوشش های بی وقفه نظام سلامت در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد

به گزارش گیگابلاگ، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کوشش های بی وقفه و خالصانه نظام سلامت کشور در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

عاملی از کوشش های بی وقفه نظام سلامت در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد

به گزارش گروه دانشگاه گیگابلاگ، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی نامه ای به سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کوشش های بی وقفه و خالصانه نظام سلامت کشور در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.متن نامه به توضیح زیر است:

بار دیگر و در برهه ای خطیر از حیات ملت عظیم ایران اسلامی، فرزندان سفید پوش این ملت که وظیفه دفاع از سلامت کشور را بر عهده دارند؛ افتخار عظیمی آفریدند و در دفاع از مرز های سلامت جامعه در مقابل ویروس منحوس کرونا حماسه ای دیگر خلق کردند.

این فرزندان غیور ملت ایران که در همه عرصه های خطر از دفاع مقدس گرفته تا بلایای طبیعی سپر مدافع ملت عزیز ایران اسلامی بوده اند، در میدان مبارزه با ویروس کرونا نیز تا به امروز خوش درخشیده اند و با به خطر انداختن جان خود ظرفیت های تامین سلامت عمومی و مبارزه فراگیر با کرونا را تقویت نموده اند.

وجدان بیدار ملت قدرشناس ایران امروز شاهد است که کادر پزشکی و مدافعان سلامت ملت چگونه از راحتی و آسایش خود گذشته اند و در سنگر دفاع از سلامت جامعه حضور یافته اند و بدون هیچ گونه چشمداشت اقتصادی و با توکل به خداوند متعال کوشش می نمایند تا از سلامت و بهداشت جامعه در مقابل ویروس کرونا دفاع نمایند.

بدیهی است توفیق در تامین سلامت عمومی محصول همت دولت محترم و همه وزارتخانه ها، نهاد ها و شرکت های حاکمیتی و بخش خصوصی مرتبط با بهداشت و سلامت است که سزاوار است از همه کسانی که در این جهت کمک رسان بوده اند، تشکر و قدردانی گردد.

خوشبختانه همه آحاد ملت ایران و در راس آن ها رهبر حکیم و فرزانه انقلاب مدظله العالی مراتب تشکر و تقدیر خود را از کوشش های بی وقفه و خالصانه نظام سلامت کشور اعلام نموده اند و اینجانب نیز به همین دلیل وظیفه خود دانستم تا مراتب تشکر و سپاس خالصانه خود و همچنین کارکنان دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی را خدمت جنابعالی و همه همکاران خدوم و زحمتکش شما ابراز کنم.

به حول و قوه الهی و دعای خیر مردم مسلمان ایران در ایام ماه مبارک رجب ان شالله سایه این مشکل از کشور و میهن عزیرمان برچیده خواهد شد. اطمینان دارم با کوشش تخصصی و بهره گیری از همه امکانات از جمله فناوری های سلامت الکترونیک بزودی شاهد خبر های خوب در کشور خواهیم بود.

بار دیگر به جنابعالی و همه همکاران خسته نباشید گفته و توفیقات الهی را برای جامعه پزشکی کشور در این عرصه و همه عرصه های دفاع از بهداشت و سلامت ملت ایران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 2760

به "عاملی از کوشش های بی وقفه نظام سلامت در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاملی از کوشش های بی وقفه نظام سلامت در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید