والیبال پیکان پشتوانه تیم های ملی بانوان ایران است

به گزارش گیگابلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت باشگاه پیکان، فاطمه رشیدی که در این فصل راهنمایی تیم والیبال بانوان پیکان را بر عهده خواهد داشت در مورد شرایط کلی این تیم در فصل تازه رقابت ها گفت:سال جاری طبق سیاست های باشگاه و اعتقادی که به بازیکنان جوان داریم با تیمی با انگیزه و مستعد پا به مسابقات خواهیم گذاشت که می تواند پشتوانه آینده تیم های ملی والیبال در رده بانوان باشد. کوشش کردیم با قرارداد های دو یا سه ساله از پتانسیل این بازیکنان که قطعا در سال های آینده با تجربه تر هم خواهند شد استفاده کنیم و در واقع این استعدادهای درخشان سرمایه والیبال باشگاه پیکان در سال های آینده به تعداد خواهند رفت.

والیبال پیکان پشتوانه تیم های ملی بانوان ایران است

رشیدی افزود:حدود 70 درصد تیم تکمیل شده و همچنان در پی جذب بازیکنان مستعد و شایسته در پست های مورد احتیاج هستیم. تمرینات خوبی را تا اینجای فصل پشت سر گذاشتیم و کم کم به مرز آمادگی نزدیک می شویم تا در شروع مسابقات با برترین شرایط آمادگی برابر حریفان قرار بگیریم. فکر می کنم مسابقات از نیمه دوم آبان ماه شروع خواهد شد هرچند هنوز تعداد تیم های شرکت نماینده در این دوره تعیین نیست.

وی در مورد جدایی بعضی از بازیکنان با تجربه فصل گذشته پیکان آیا گفت:بعضی از بازیکنان اصلی سال قبل ما لژیونر شده اند و می خواهند در خارج از ایران کار خودشان را دنبال نمایند.ما کوشش کردیم که جای خالی آنها را با استفاده از نیروهای جوان تر پر کنیم تا ضمن داشتن تیمی کم هزینه از انگیزه بازیکنان تازه هم استفاده کنیم. نیروی جوانی و انگیزه نقطه قوت پیکان در این فصل خواهد بود.

رشیدی در مورد پیش بینی نتایج آخر فصل تیم هم گفت:در لیگ سال جاری چهار تیم هستند که برای کسب اسم قهرمانی هزینه قابل توجهی نموده اند. ما تمام کوشش خود را خواهیم کرد که بتوانیم در خاتمه جزو تیم های برتر باشیم و نتیجه ای که در خور شان باشگاه عظیم پیکان باشد کسب کنیم.مسئله مهم این است که مجموعه باشگاه پیکان همیشه از والیبال بانوان حمایت جدی داشته اند و باشگاه کوشش خوبی برای شکل گیری این تیم داشته که امیدواریم خروجی مطلوب و شایسته ای هم به همراه داشته باشد. موضوع اصلی حمایت از تیمداری و فعالیت حرفه ای بانوان خصوصا در رشته والیبال است که پیکان در این زمینه همچنان اراده جدی دارد و به مسئولیت خودش در این حوزه پایبند است.

سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان در خاتمه افزود: میانگین سنی تیم ما در این فصل زیر 23 سال است و بعضی از بازیکنان را از تست گیری جذب نموده ایم و به نوعی میخواهیم نسلی جوان و با انگیزه را به والیبال کشور معرفی کنیم که جایگزین نسل فعلی و پشتوانه والیبال ایران در سال های آینده خواهند بود. از آقای دکتر محمدی مدیر عامل باشگاه و همکاران ایشان به خاطر اعتماد و حمایت هایشان از تیم تشکر میکنم و امیدوارم در خاتمه بتوانیم جواب اعتماد باشگاه را با کسب نتایج مطلوب و در شان نام و اعتبار والیبال پیکان بدهیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 10555

به "والیبال پیکان پشتوانه تیم های ملی بانوان ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال پیکان پشتوانه تیم های ملی بانوان ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید