وزیر کشور درباره اخلال در سخنرانی روحانی به فراکسیون امید پاسخ می دهد

به گزارش گیگابلاگ، سخنگوی فراکسیون امید گفت: فراکسیون امید از وزیر کشور برای شرح درباره آنالیز ها و اقدامات انجام شده نسبت به موضوع اخلالگران در سخنرانی رئیس جمهوری دعوت خواهد نمود.

وزیر کشور درباره اخلال در سخنرانی روحانی به فراکسیون امید پاسخ می دهد

به گزارش گیگابلاگ به نقل از ایسنا، فاطمه سعیدی با بیان این که طبق اخبار و گزارشات دریافتی، اخلال در سخنرانی رئیس جمهور در یزد سازمان یافته بوده است، اظهار کرد: فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه در جلسه ای به آنالیز گزارشات دریافتی از اخلال در سخنرانی رئیس جمهور در یزد پرداخت. آنالیز ها نشان می دهد که این اقدامات سازمان یافته بوده است؛ لذا فراکسیون امید ضمن محکوم کردن این گونه اقدامات ضد امنیتی از وزیر کشور دعوت خواهد نمود تا نتیجه آنالیز ها و اقدامات صورت گرفته را تشریح کند.

به گفته وی، کارگروهی به همین منظور در فراکسیون امید تشکیل شده است تا موضوع را تا زمان رسیدن به نتیجه پیگیری کند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: در بخش دیگری از این جلسه، نمایندگان فراکسیون امید در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گزارشی از طرح سرا ارائه کردند و این موضوع مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

سعیدی با اشاره به آنالیز ایرادات شورای نگهبان به طرح تفکیک وزارت بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به اینکه دولت بار اقتصادی انجام این طرح را پذیرفته است مصوب شد که بعد از اصلاحات شورای نگهبان پیشنهاد کمیسیون اجتماعی مبنای کار قرار گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 1143

به "وزیر کشور درباره اخلال در سخنرانی روحانی به فراکسیون امید پاسخ می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور درباره اخلال در سخنرانی روحانی به فراکسیون امید پاسخ می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید