برگزاری نشست بین المللی فوق العاده با ابتکارعمل فرانسه برای یاری به ارتش لبنان

به گزارش گیگابلاگ، حدود 20 کشور به ابتکار فرانسه برای جمع آوری یاری های اضطراری برای ارتش لبنان امروز (پنج شنبه) در یک نشست مجازی شرکت می نمایند.

برگزاری نشست بین المللی فوق العاده با ابتکارعمل فرانسه برای یاری به ارتش لبنان

با ما همراه باشید و با تور فرانسه ارزان از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

پاریس به یاری ارتش لبنان شتافته و میخواهد با برگزاری یک جلسه بین المللی امروز یاری اضطراری برای ارتش لبنان که با بحران مالی درگیر است، جمع آوری کند.

یکی از مسؤولان وزارت ارتش فرانسه (وزارت دفاع سابق) اظهار کرد: مقامات حدود 20 کشور، از جمله آمریکا، چند کشور حوزه خلیج فارس و تعداد زیادی از کشورهای اروپایی و بعلاوه مقاماتی از سازمان ملل و اتحادیه اروپا، در این جلسه مجازی شرکت خواهند کرد.

این منبع بعلاوه اعلام کرد: ارتش لبنان چندین ماه است که در تأمین نیازهای اساسی خود مشکل دارد. این بیشتر مشکل ساز است چراکه امروز نیروهای مسلح لبنان، نهادی ستونی است که می تواند مانع از خراب شدن شدید اوضاع امنیتی در کشور و انحطاط گردد.

به گفته همین منبع در وزارت ارتش فرانسه، ارتش لبنان بطور دقیق نیازهایش را ذکر نموده است که شامل: موادغذایی (شیر، آرد...)، دارو، سوخت، لاستیک، باتری و لوازم یدکی برای نگهداری از دستگاه ها و لوازم می گردد. هزینه این نیازها حدود ده ها میلیون یورو است.

این کنفرانس قرار است با سخنان فلورانس پارلی، وزیر ارتش فرانسه، شروع گردد و لورنزو گرینی، همتای ایتالیای وی، و بعلاوه زینه عکر، وزیر دفاع لبنان، در این جلسه سخنرانی خواهند کرد.

آمریکا هم در نشستی که روز سه شنبه گذشته میان فلورانس پارلی و لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا در بروکسل برگزار گردید، قول همکاری داده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 9999

به "برگزاری نشست بین المللی فوق العاده با ابتکارعمل فرانسه برای یاری به ارتش لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست بین المللی فوق العاده با ابتکارعمل فرانسه برای یاری به ارتش لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید