حضور سلبریتی ها در کمپین کتاب رایگان کادر درمانی انگلیس

به گزارش گیگابلاگ به نقل از ایندیپندنت، بعد از اینکه انتشارات اشت در انگلیس در خبری از اعطای کتاب رایگان به کادر درمانی این کشور اطلاع داد بسیاری از سلبریتی ها و چهره های سرشناس این کشور به کمپین کتاب رایگان برای کادر درمانی انگلیس پیوستند.

حضور سلبریتی ها در کمپین کتاب رایگان کادر درمانی انگلیس

انتشارات اشت شعبه بریتانیا اعلام نموده است که در ایام مبارزه با ویروس کرونا به صورت رایگان کتاب الکترونیک در اختیار کارکنان و کادر درمانی پزشکی این کشور قرار می دهد. اشت بوک گروپ بنگاه چاپ و نشر کتاب و متعلق به اشت است که عظیمترین شرکت چاپ و نشر در فرانسه و سومین ناشر عظیم تجاری و آموزشی در دنیا است.

این انتشارات با راه اندازی وب سایتی بسته کاملی از کتاب های الکترونیک رایگان به جبران زحمت این روزهای کادر درمانی انگلیس در اختیار آنها قرار داده است. این سایت با همکاری سایت ebook.com از تاریخ 15 آوریل(27فروردین) راه اندازی شده و قرار است کار خود را تا اواخر ماه می میلادی ادامه دهد.

در روزهای گذشته بسیاری از سلبریتی ها مثل پل مک کارتی خواننده مشهور انگلیسی به کمپین کتاب رایگان برای کادر درمان پیوستند. بسیاری از این چهره های در فضای مجازی هر کدام به نحوی از کادر درمانی این کشور در مبارزه با ویروس کرونا تشکر کردند.

بسیاری از چهره های مشهور کتاب آدام کی با عنوان 100 داستان عاشقانه برای تشکر را در فضای مجازی خواندند و برای یاری به کادر درمانی مبالغی را جمع آوری کردند. آنها از مردم خواستند با خرید این کتاب به کادر درمانی یاری نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 23 خرداد 1399 گردآورنده: gigablog.ir شناسه مطلب: 3616

به "حضور سلبریتی ها در کمپین کتاب رایگان کادر درمانی انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور سلبریتی ها در کمپین کتاب رایگان کادر درمانی انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید