روانشناسی

همه مواردی که پدر و مادرها برای گذر از دوران کرونایی باید بدانند

اگرچه در خانه بمانیم یک پیغام سلامتی برای شهروندان است امّا مسائل متعدد ناشی از آن بر کسی پوشیده نیست.

4 تیر 1399

انصاریفرد باعث عقبگرد پرسپولیس شد، فوتبال ایران مشکل اساسی دارد

اسماعیل حلالی در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره تاثیر تعطیلی رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا در تیم های لیگ رجحان گفت: فکر می کنم یکی از اتفاقات نادر در دنیا اتفاق افتاده است. به یاد ندارم که در دوران بازی کردن و حتی مربیگری ام چنین موضوعی...

18 اردیبهشت 1399

ماجرای کوپن سفر بعد از بحران کرونا چیست؟

معاون گردشگری گفت: با این پیش بینی که فرصت سفر در نوروز به دنبال شیوع ویروس کرونا از بین می رود، طرح تعطیلات یا فرصت مرخصی برای سفر کارمندان دولت و مردم در حال پیگیری است تا پس از فروکش کردن تب این ویروس در کشور، اجرا گردد.

5 اردیبهشت 1399

ورزش های ساده و اصولی برای از بین بردن چاقی دور شکم

چاقی شکم عارضه ای متداول در اقشار مختلف جامعه است که با ورزش های ساده و اصولی می توان با آن مبارزه کرد.

14 اسفند 1398

خواص گل سرخ در طب سنتی

درباره خواص گل سرخ چه می دانید؟ مگر می گردد یک استکان چای کمر باریک ایرانی را بدون گل سرخ نوشید؟ با خبرنگاران همراه باشید.

11 اسفند 1398

حقایقی جالب درباره طولانی ترین پل جهان

پل هنگ کنگ-جوهای-ماکائو در کشور چین، شاهکار مهندسی جهان به شمار می رود و با 55 کیلومتر طول، طولانی ترین پل جهان محسوب می شود.

23 دی 1398

علائمی که نشان می دهند درد بالای کمرتان جدی است

زیاد قوز می کنید؟ درد بالای کمر بیشتر اوقات به دلیل شرایط نادرست بدنی است. مقابل میز نشستن و خیره شدن به صفحه مانیتور باعث کوتاه و منقبض شدن عضلات سینه شده و به عضلات بالای کمر فشار وارد می نماید.

15 دی 1398

ست کردن رنگ در دکوراسیون داخلی

معیارهای مختلفی برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد .

14 دی 1398

چه چیزی جلوی فاجعه ترامپ را گرفته است؟

بحث بر سر سیاست خارجی ترامپ در دو سال نخست ریاست جمهوری اش، عمدتا حول یک سوال می چرخید و آن هم این بود که سیاست خارجی ترامپ بیشتر بر مبنای تدبیر جمعی است یا نظرات شخص رییس جمهور؟

11 دی 1398

نامجومطلق: استقلال فوتبال مدرنی به نمایش می گذارد، تیم باید تقویت شود

پیشکسوت تیم استقلال گفت که این تیم با هدایت آندره آ استراماچونی فوتبال خوبی به نمایش می گذارد. او البته تاکید می کند که این تیم باید تقویت شود.

30 آذر 1398

مظفری: شانس حضور ایران در مرحله نهایی لیگ جهانی 99 درصد است

خبرنگاران: کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال کشورمان گفت: شانس صعود ما به مرحله نهایی با توجه به میزبانی ایتالیا و هم گروهی آنها با ما حدود 99 درصد است.

11 آذر 1398

بهترین عصاره های گیاهی برای شاد بودن و برطرف اضطراب

در این مطلب با ما باشید تا بهترین عصاره های گیاهی برای پاکسازی روح و محیط تان را به شما معرفی کنیم و به شما بگوییم کدام عصاره ها می توانند یاری تان نمایند به هدف های تان برسید و تندرستی تان را تضمین کنید.

1 آذر 1398

ردپای کربن سالانه خودروی خود را پیدا کنید

سفرهای جاده ای یکی از محبوب ترین روش های ما برای جست وجو و کشف مکان های جدید است، اما این سفرها تاثیر بسزایی بر محیط زیست دارند.

10 مهر 1398

حمله های آسمی مرگ آفرین

مدیر گروه بیماری های غیرواگیر دانشگاه علوم پژشکی یزد با بیان این که آسم یک بیماری مزمن است و تاکنون راه حلی برای ریشه کن کردن آن پیدا نشده است، گفت: وقتی شدت علائم آسم از حد معمول بیشتر گردد، می تواند باعث مرگ افراد گردد.

27 تیر 1398